Perepildid Haapsalus

Vanade tuttavate juurde on ikka hea minna. Sel korral kohtusime Tallinna asemel Haapsalus. Viimati kohtusime, kui poisiklutt alles ema kõhus istus. Nüüd oli ta väljas ja jalad ka alla võtnud.

Suurte majade vahele peidetud majakese hoov sobis pildistamiseks päris hästi ja õhtuvalgus aitas ka kaasa. Ainult sellega tuli tavaperasest rohkem tegeleda, et nõukaaegsed kivikolakad vähem pildile jääksid.

Ega muud, kui uute kohtumisteni, ei tea kas samas linnas või mõnes uues kohas!

Kui soovid pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Perepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev Mihkelmaa
 

Piknik fotosessiooniga Lihulas

neljapäev 30. juuni 2016

Lihulas elades olen juba ära harjunud, et pildistamiseks istun autosse ja sõidan kõigepealt tund või poolteist ning asun siis kaameraga tegutsema. Ma justkui ei pane seda ajanihet enam tähelegi, sest ka Lasnamäelt Mustamäele jõudmiseks võib umbes sama aeg kuluda. Seda enam on mul hea meel, kui pealinna pered võtavad aja maha ja tulevad ise minu juurde Lihula mõisamäele kõndima ja peavad piknikku või ronivad linnusemüüridel. Isegi discgolfi saab mängida ja samal ajal pildile jääda.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Puhtulaiu muinasjutumetsas

neljapäev 30. juuni 2016

Kas haldjad või metsavaimud on olemas? Vanarahvas on seda uskunud ja Puhtulaiul põlispuude all karulaiguvaibal kõndides pole raske seda uskuda. Puhtu on tõesti väga eriskummaline paik nii oma ajaloo kui looduse poolest.

Igal aastaajal võib sealt suurepäraseid elamusi saada, kuid maikuine karulaugu aeg on minu jaoks aasta suursündmus. Midagi nii suurejoonelist peab lihtsalt ise kogema ja muidugi pildistama. Pere- või pulmapilte saab seal samuti aastaringselt teha ja tulemus jääb ühtaegu ilus ning metsik või metsikult ilus.

Puhtulaid asub Virtsu lähedal ja on tegelikult poolsaar. Kui satud Saaremaale minema, varu paar tundi ja käi sealgi uudistamas. Praegu on tegemist poolsaarega ja üle mere sõita pole vaja.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Lihulas

pühapäev 26. juuni 2016

See on päris äge, kui saan võtta kontorist kaamera ja astuda mäest üles mõisa juurde ning olengi fotosessiooniks valmis. Lihula linnusemäel ja mõisa ümbruses leidub palju häid pildistamiskohti. Lihula ümbruseski võib päris mitu ringi teha enne, kui kõik head pildistamiskohad kasutatud saavad.

Tegelikult ongi Matsalu kant Tallinnast, Haapsalust ja Pärnust just parajal kaugusel, et väike õhtune väljasõit teha, käia mõnel matkarajal ja perepildistamine ka ette võtta. Ootan kõiki külla!

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Tallinna vanalinnas

neljapäev 05. november 2015

Tallinna vanalinn on põnev keskkond, kus pildistada. Eriilmelisi paiku on seal mitmeid, igaüks leiab oma pildistamiskoha. Nii me ühel oktoobrikuu sügisesel päeval Tallinna vanalinna ühe perega jalutama läksime.

Kui soovid pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Tallinna vanalinnas Foto: Olev Mihkelmaa
 

Salumäel pildistamas

reede 16. oktoober 2015

Valisin välja mõned õuepildid, sest tihastel on juba kevadised laulud ja lumega paistab asi samuti ühel pool olevat. Pildistamiseks sobib looduslik keskkond suurepäraselt. Valgust ja õhku on õues kordades rohkem kui stuudioseinte vahel.

Matsalu kandis leidub mitmeid häid pildistamiskohti nagu piltidel olev Salevere salumägi, Keemu sadama ümbrus, Puhtulaid ja kadakased rannakarjamaad. Varsti muutuvad ilmad jälle kevadisemaks ja linnud jõuavad lõuna poolt tagasi Läänemaale.

Ehk peaksin hakkama pakkuma pakette, mille hulka kuuluks nii pildistamine kui ka matk kevadises looduses? Pean selle üle veel mõtlema, aga pildistada saab Matsalu kandis kindlasti ja looduselamus on samuti kindlustatud.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Looduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon tenniseväljakul

Jälle üks meeldiv fotosessioon vanade tuttavatega. Vaatasin järele, esimest korda pildistasin neid 2011 aasta suvel, kui tüdruk oli veel üsna pisike punn. Nüüd läheb ta juba kooli ja tegeleb muude vahvate asjadega.

Tenniseväljaku mõte tundus mulle algusest peale väga lahe ja tulemus kinnitab seda. Kui pildistatavatel on mingi vahva tegevus, saab hoopis huvitavama tulemuse, kui pargipingil sobivat poosi otsides.

Kõike head teie perele ja peatse kohtumiseni!

Kui soovid pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

 

Pere fotosessioon kodus

Fotosessiooni kinkekaarte kingitakse mitmel juhul, üheks põhjuseks on katsikutele minek. Kinkekaardi saanud pere saab kohe fotosessiooni aja kokku leppida, et jäädvustada vastsündinust ja suurenenud perest pilte fotoalbumisse.

Kodus on hea pildistada. Lapsed on oma turvalises keskkonnas. Kui fotograaf tegeleb beebi pildistamisega, saavad suuremad lapsed oma mänguasjadega mängida. Peale fotosessiooni jätkub päev omas rütmis.

Kui soovid mind koju pildistama kutsuda, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Pere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon kodus Foto: Olev Mihkelmaa
 

Vastsündinu fotosessioon kodus

Vastsündinut on hea kodus pildistada. Beebil on kodus turvaline ja emal-isal on kõik vajalik käe-jala juures. Peale fotosessiooni saab beebi rahulikku unne jääda omale tuttavas paigas. 

Pere sai fotosessiooni kinkekaardi pulmadeks. Kui perre sündis beebi, oli aeg kinkekaardi kasutamiseks ja vastsündinud pildistamiseks.

Kui soovid mind koju pildistama kutsuda, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Vastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev MihkelmaaVastsündinu fotosessioon kodus Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Matsalus

reede 08. november 2013

Õues pildistamine on vahva. Eriti siis, kui kõik head asjad omavahel kokku satuvad: mõnus koht, õige kellaaeg, sobiv ilm, teemakohane riietus ja toredad inimesed.

Sellele pole enam midagi lisada, võib-olla ainult seda, et piltidel olev perekond sai fotosessiooni auhinnaks .... Naiskodukaitse fotokonkursil.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev Mihkelmaa
 
Kuvan postitused 11 kuni 20. Kokku on postitusi 24