Lepanina Hotell Pärnumaal

Päike käib juba kõrgemalt, õhus on soojust ja kevadet. Peagi avab uksed ka uueks hooajaks Lepanina Hotell. Põnevad kohtumised ja sündmused ootavad ees.

Kevadine värksenduskuur ootab ees talveks suletud olnud majutusasutusi. Tuppa lastakse soe kevadõhk, poleeritakse peeglid ja tehakse muid värkendustöid. Samamoodi on praegu viimane aeg üle vaadata enda majutusasutuse koduleht, trükised ja reklaambrožüürid.

Kindlasti viska pilk peale ka eelmistel hooaegadel tehtud fotodele. Kas need annavad sinu miljoniinvesteeringu edasi parimal viisil? Kas potentsiaalne klient leiab neis kutse broneerida öömaja?

Pildistasin paar suve tagasi Lepanina Hotelli. Parimad fotod tutvustavad hotelli siiani, kuid kindlasti vajaks ka nende pildipank täiendamist.

Lepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev Mihkelmaa
 

Suvepäevade pildistamine

Kevad on ukse ees ja kaugel see suvigi enam on. Suvepäevade planeerimisega tehakse mõnes ettevõttes algust juba jaanuaris. Kindlasti leiab parima lahenduse ka nüüd.

Kõige esimesena tulevad mulle meelde seikluspargid Nõmmel, Otepääl, Valgerannas ja Roostal. Olen enamuses neist ronimas käinud, puulatvades turnimine pakub mõnusalt adrenaliini ja ühine tegevus lähendab seltskonda.

Roosta Puhkeküla korraldab sinu ettevõtte suvepäevad vahendades  ansambleid, peojuhte, näitlejaid, diskoreid, show-programme. Nagu nad oma blogis ise ütlevad "me saame oma külastajatele pakkuda alati toimivat puhkuseretsepti – kõik mugavused ja ei ühtegi kohustust!". Seega saab Roostal nautida nii seikluspargi mõnusid kui ka head muusikat, sööki ja miks mitte ka ilutulestikku.

Omalt poolt saan pakkuda nii fotoretke kui fotokoolitust. Eriti vahva on tellimuskoolitus töökollektiivile, kus on palju fotosõpru. Näiteks käime mõnel matkarajal pildistamas ja õpime fotokaamerat käsitlema ning vaatame hiljem valmud tööd üle. Eriti mõnus on seda soojal suveõhtul lõkketule ääres teha või projektor ja ekraan mererannale üles seada ja loodust nautida.

Kogu plaanitud suvepäevade programm on hea ka fotodele jäädvustada. Aitan sind suvepäevade pildistamisel ja pakun enda kodulehel mugavat fotogaleriid piltide vaatamiseks. Räägi mulle enda ideest, koos leiame parimad lahendused. Helista 53414678 või kirjuta olev@olev.ee.

 

Aastalõpupeo pildistamine

Minu kõige vahvam aastalõpupeo pildisamine oli kunagi Tallinna Linnateatris. Selles suures ja salapärases majade labürindis toimus kõikjal midagi põnevat. Peale teatrirahva võtsid peost osa ka teatri toetajad. Mitmel laval astusid üles erinevad kooslused teatribändidest estraaditruppideni. Uue aasta vastuvõtmiseks kogunes rahvas lavaauku, kus toimus võimas ilutulestik. Seal pildistamine oli tõesti puhas rõõm.

Kui soovid fotograafi enda ettevõtte aastalõpupeole pildistama, võta ühendust 53414678 või olev@olev.ee

 

Fotosessioon lehmalaudas

Mõni aeg tagasi sain kirja küsimusega: "Kas te väljaspool stuudiot ka pildistate?" Vastasin, et pildistan. Selgus, et Eesti juhtiv farmitehnika ettevõte DeLaval soovib endale esindusfotosid. Võtsin huvitava pakkumise rõõmuga vastu ja ühel kenal sombusel sügispäeval leidsin enda koos stuudiovarustusega lehmalaudast.

Väljakutse oli igati põnev - 26 asjalikku töömeest koos lüpsirobotite, jahutusseadmete ja sitakraapidega kenasti pildile saada. Koostöö modellidega sujus kenasti, ainult ilusad tehnikavidinad kippusid otsa lõppema ja viimastele meestele jäi üle virtsapumba siibrite sikutamine. Kõigi lemmik oli muidugi tuliuus ja vähemäärdunud lüpsirobot, mille juurde stuudiovälgud üles seadsin. Masin oli muljetavaldav. Lehm ronis täiesti vabatahtlikult roboti sisse ja lasi törtsu jõusööda eest ennast piimast tühjaks lüpsta.

Toredaid kaadreid kogunes palju, kuid minu lemmikuks jäi meeskonnapilt, millel kogu tehnikapark koos meestega peal. Selle foto tegemiseks lasin autod kenasti platsile parkida ja seadsin mehed nende ümber. Parema võttenurga saamiseks ronisin traktori kopa sisse ja lasin ennast taevastesse kõrgustesse upitada. Kahju, et keegi pildistamisest pilti ei teinud.

Päeva lõpus korjasin virtsavees ligunevad kaablid kokku ja tõstsin stuudiovälgud õue tuulduma. Kuigi minu hirm lehmalõhnalise stuudio ees oli suur, jäid ainult kaablid veidi aromaatseks. Igatahes on nüüd veel üks põnev pildistamiskoht ära proovitud. Kui vaja, olen alati valmis uuesti minema.

DeLavali tagasiside

Kui tekkis plaan minna kogu meie kollektiiviga mõnda moodsasse lauta ja lasta end seal üles pildistada, sai Olevist kohe üks meie esimesi valikuid. Temaga kohtumise järel oli selge, et see igati avatud olemisega ja sõbralik mees, kelle positiivseid soovitusi ja näidistöid internet täis on, sobibki meile suurepäraselt.

Oleviga on väga lihtne koostööd teha. Ta suudab motiveerida ka kõige negatiivsemalt meelestatud “modelle” kaameraga flirtima, laveerib edukalt erinevate võttepaikade ja kümnete pildistatavate vahel, pidades meeles isegi nägusid ja nimesid; töötab mossitamata ebamugavates tingimustes, suudab palju asju iseseisvalt ära otsustada, suhtleb pidevalt sinu kui kliendiga, andes nõu ja pakkudes vajadusel abi ning kõige lõpuks toimetab sinuni personaalse kujundusega plaadi, täis ootusi ületavaid fotosid. Aitäh, Olev! Järgmine kord ei ole enam küsimustki, millise fotograafi poole pöörduda.

Maria
DeLaval OÜ

Fotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon lehmalaudas Foto: Olev Mihkelmaa
 

Jõulupeo pildistamine

Jõulupidu on firma klassikaline aastasündmus, mille põhikomponentideks on söök, jook ja meelelahutus. Õhtujuht ja pillimehed on mõnusad jõulupeo kaaslased.

Hea idee on jõulupidu jäädvustada fotodele. Hea fotogalerii toimib nagu peopikendus, mis kannab positiivsed emotsioonid järgnevasse töönädalasse. Töötajatel on, mida vaadata ja omavahel muljetada, sellest vallandub uus energia, mida nad rõõmsalt töösse panustavad.

Meeskonna grupipilt on parim jõulukaart koostööpartneritele ja klientidele. Selleks saame korraldada väikese lavastuse avaras fotostuudios või vabas õhus midagi lõbusat ette võtta.

Firma laste jõulupidu

Kui sinu ettevõttes on töötajad, kellel on väikesed lapsed, siis firma laste jõulupeo korraldamine on üsnagi aktuaalne. Laste jõulupeo pikkus võiks olla maksimaalselt 3 tundi. See on piisav aeg, kus lastel jätkub huvi ja põnevust ning nad ei väsi ära. Mõned ideed laste jõulupeo atraktsioonidest:

 • mängutuba
 • lühike teatrietendus
 • mustkunstnik
 • kloun
 • jõuluvana ja päkapikk
 • jõuludisko
 • näomaaling
 • loomad ja figuurid õhupallidest
 • kostümeeritud tegelane: nt Pipi
 • jõulufilmi vaatamine

Ja mis on kõige väärtuslikum kink ettevõtte poolt lapsevanemale? Just, pilt lapsest:) Firma laste jõulupeo jäädvustamine ning ka lapsest portreepilt jõulukuuse all on armas paitus kallile kolleegile.

Aitan sind jõulupeo jäädvustamisel ja pakun enda kodulehel mugavat fotogaleriid piltide vaatamiseks.

Räägi mulle enda ideest, koos leiame parimad lahendused. Helista 53414678 või kirjuta olev@olev.ee.

 

Talvepäevade pildistamine

Talv pole kaugel ning kindlasti on sul juba tekkinud mõtteid, kuidas enda ettevõtte talvepäevad organiseerida. Loodetavasti sajab sel päeval laia lund. Kui pea on ideedest tühi, kuidas talvepäeva sisustada, siis siin on sulle mõned mõtted:

 • tõukekelgumatk
 • räätsamatk
 • fotojaht
 • seiklusmäng
 • mootorsaanimatk
 • suusamatk
 • reesõit
 • uisumatk
 • kelgutamine
 • snowtubing
 • mäesuusatamine
 • lumelauasõit
 • talvesafari

Pärast aktiivset tegevust on kindlasti kõhud tühjad ning aeg mõnusaks ja hubaseks õhtusöögiks mõnes puhkemajas või turisimitalus. Kohale võib kutsuda ka pillimehed, et tants jätkuks hommikuni. Õhtujuht on omal kohal. Majutuspaketi valiku korral saab ka silma looja lasta.

Meeleolukat talvepäeva on hiljem tore fotosid vaadates meenutada. Aitan sind talvepäevade jäädvustamisel ja pakun enda kodulehel mugavat fotogaleriid piltide vaatamiseks.

Kui seltskonnas on fotohuvilisi, korraldan meelsasti fotokoolituse ja fotomatka, samuti saan õhtut mõnusa fotojutu ja slaidiprogrammiga sisustada.

Räägi mulle enda ideest, koos leiame parimad lahendused. Helista 53414678 või kirjuta olev@olev.ee.

 
Kuvan postitused 141 kuni 146. Kokku on postitusi 146
<< Esimesed < Eelmised 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-146 Järgmised > Viimased >>