Kinnisvara pildistamine

Olen pildistanud mitmeid kinnisvaraobjekte - nii uusi elamispindu kui ka müüki minevaid kortereid. Panen kirja mõned olulised mõtted, mida kinnisvara pildistamise juures tuleks jälgida. Müügiedu sõltub suures osas fotode kvaliteedist.

Kuigi valdavalt on eesti kinnisvaraportaalide fotokvaliteet nõrgapoolne, leidub ka vastupidiseid näiteid. Vahel kasutavad maaklerid ise pildistamise asemel fotograafide abi ja tulemus on siis hoopis teisel tasemel võrreldes maaklerite endi fotodega.

Mõnikord paistab korter piltidelt tohutult ilus ja klantsitud välja, kaminas põleb tuli ja telekast paistab kaunis maastik. Siiski pole korterit vaatama minnes kaminas tuld ja telekas on võib-olla juba järgmisesse korterisse viidud. Kinnisvarafotod peaksid olema ilusad, kuid realistlikud.

Interjööri pildistamisel on vaja lainurkobjektiivi. Teisisõnu, sellist objektiivi, mis võimalikult laia ala pildile jätab. Väikestel kompaktkaameratel selliseid objektiive pole. Samuti puudub niisugune objektiiv peegelkaamerate komplektidest. Kinnisvarafotograafidel on selline optika muidugi olemas. Lainurkobjektiiviga pildistatud fotodele mahub kogu ruumis olev mööbel ära. Paraku kaasneb piltidega mulje kui tohutu suurest ruumist, kuigi tegemist võib olla pisikese köögikesega. Piltide vaataja peab sellega lihtsalt arvestama.

Juba kasutusel olevate korterite pildistamise eel peaks omanik kodu piinlikult korda tegema. Kõik vedelevad asjad tuleb kindlasti ära koristada, alates riietest esiku nagis kuni maitseainepurkideni köögiriiulil. Ükski ostja ei taha näha oma tulevases kodus kellegi teise kola vedelemas.

Pilte võiks olla pigem rohkem, kui vähem. Jälgida tuleks ka seda, et piltide abil on võimalik aru saada ruumide planeeringust ja paiknemisest üksteise suhtes. Seda on võimalik näidata avatud uste abil, kust paistab tükike teisest toast või ruumist.

Maja välisvaadete jäädvustamiseks tuleks valida kergelt pilves ilm, siis on valgus mõnusalt ühtlane. Lauspäike võib olla silmale ilus, kuid fotodele ta hästi ei mõju. Oluline on teada kellaaegu, millal valgus ühele või teisele majaosale langeb ja pildistamisajad vastavalt sellele valida.

Allolevad tööd on valminud Fund Ehitus tellimusel.

Kinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKinnisvara pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa
 

Külaliskorterite pildistamine

Pildistasin suvel külaliskortereid Ites Apartments jaoks ja avastasin, et selline majutusviis on täiesti hea alternatiiv hotellis ööbimise asemel. Selliste mõnusate korterite rent võib olla hotellidega täiesti võrreldavas hinnaklassis ja pakub palju suuremat privaatsust. Tõsi, süüa peab küll ise tegema, kuid see on ka ainuke miinus.

Ites Apartments külaliskortereid leidub nii Tallinna vanalinnas kui ka väiksematel kesklinna tänavatel, mõned asuvad täiesti südalinnas. Ilmselt peaksin reise planeerides ka ise selliseid ööbimiskohti kasutama. Kui kuhugi pikemalt pidama jääda, oleks see suurema pere jaoks ideaalne lahendus.

Turismisettevõtetega on mõnus koostööd teha. Vahva on näha, kuidas ideed on teostatud ja missugused lahendused leitud. Fotod aitavad tehtud töö klientideni viia.

Külaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev MihkelmaaKülaliskorterite pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa
 

Kohvik Till ja Kummel fotod

Kui Jaakko Matsalu oli kujundamas Kohvik Till ja Kummel kodulehte, kutsus ta mind kodulehe jaoks detaile pildistama. Veel avamata kohvik ja tema perenaine jätsid väga sümpaatse mulje. 

Tagantjärele ongi tore tõdeda, et kohvik Till ja Kummel sai kohe väga populaarseks ja neil läheb kenasti. Pole haruldane, et ilma reserveeringuta kohvikusse astudes tuleb vaba lauda mõnda aega oodata. Mind isiklikult rõõmustab väga, et sinna on ka lemmikloomadega kliendid oodatud. Kahjuks pole neid kohti Eestis palju, kuhu ma oma labradoriga koos sisse võiksin astuda.

Peale stiilse interjööri on kohviku edu saladus väga hea menüü. Sügis-talve road on üles pildistanud fotograaf Katrin Press. Soovitan kindlasti menüüd proovima minna. Selle soovitusega võiksingi peaaegu lõpetada, kuid mul pole võimalik ühest toredast hetkest kuidagi mööda minna.

Minu pildistamise ajal sai Jaakko just kohviku kodulehe kujundusega valmis ja saatis selle kohviku perenaisele vaatamiseks. Viskasin pilgu peale ja nägin järjekordselt väga head visuaali, mis lausa säras. Ka töö tellija vaatas näidist ja oli veidi ebalev. "On küll ilus, aga see pole päris see, mida ma ise tahtsin, ma helistan Jaakkole."

See oli tore äratundmishetk, kuna olen ka ise Jaakkoga sama kogenud. Siis ärkas minus kohe väike muhelus ja ühtlasi teadmine, mis edasi saab. Avaldasin arvamust, et võid küll helistada, aga asi jääb ikka nii nagu Jaakko mõelnud on. Täpselt nii läkski. Alguses üritas tellija enda versiooni põhjendada, kuid veidi hiljem tuli tal alistuda ja veenvate põhjenduste tõttu nõustuda kujundaja versiooniga.

Järjekordne hea näide sellest, et enda ideid tuleb osata põhjendada ja kliendi vajaduste täiendamine enda ideedega on igati mõistlik. Tööde tellijad teavad küll üldjoontes, mida neil vaja on, kuid spetsialisti tööks jääb sealt punktist edasi mõelda ja endapoolsed ideed lisada.

Kohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev MihkelmaaKohvik Till ja Kummel Foto: Olev Mihkelmaa
 

Haapsalu Laine spa hotelli fotod

Eelmise aasta suve lõpus pöördus Laine spa hotell minu poole päringuga pildistada Laine uuenenud vee- ja saunakeskust, mõningaid protseduure, restorani Blu Holm ja Laine välisvaadet. Nagu ikka selliste pildistamiste päringute puhul oli tegemist konkursiga.

Niisiis läks hästi ja minu pakkumine osutus valituks. Ilmnes ka teine tavaline aspekt, nimelt oli pildistamisega kiire. Õnneks leidsime sobiva aja, kuid sel päeval sadas vihma. Vihma tõttu lükkus fotosessioon edasi ja teisel katsel saime ilma ning modellide ajad klappima. Hiljem lisandus veel üks pildistamispäev.

Taoliste projektide läbiviimine eeldab fotograafilt ja töö tellijalt tõsist ettevalmistust. Pildistamised tuleb planeerida sobivatele kellaaegadele, mis asutuse tööd võimalikult vähe häirivad; otsida sobivad modellid, teha neile meik ja soengud; tellida toidud ja joogid; ruumid ette valmistada ja leida sobivad rekvisiidid.

Siiski on kõigepealt vaja kontseptsiooni, mis määrab kellele on tooted ja teenused mõeldud ja millist kuvandit fotod edastama peavad. Kuna Haapsalu Laine spa hotell on suunatud pigem üle keskea klientuurile, pidime modellivalikul ka sellest lähtuma. Samuti ei saanud fotode stiiliga üle pingutada, kuna klientidele meeldib piltidel näha pigem selliseid modelle, kellega nad ennast samastada võiksid.

Pildistamine ise läks päris libedalt ja jagunes kahele päevale. Kuna pildid pidid tulema pigem kodusema õhkkonnaga ja võimalikult loomuliku valgusega, kasutasin vaid ühte väikest välklampi. Sealt järgmine samm võinuks olla mitmete stuudiovälkude kasutamine ja väga põhjalik töö kunstvalgusega. Loomulikult tähendanuks see kordades suuremat ajakulu ja teise ilmega tulemust. Seega saab taolistele projektidele läheneda mitmeti.

Mulle väga meeldib turismisektoriga töötada ja turismiettevõtetele sobivaid pildistamise lahendusi välja pakkuda ning neid teostada. Suur rõõm on ka selliste pildistamiste üle, kus klient väga täpselt teab, missuguseid fotosid ta enda ettevõtet esindama soovib.

Haapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev MihkelmaaHaapsalu Laine spa hotell Foto: Olev Mihkelmaa
 

Parim hea soodne

Kodulehe märksõnade analüüsist tuleb välja üks väga huvitav kombinatsioon otsingusõnu. Kokkuvõtvalt võiks otsisõnu kokku võtta fraasiga "parim hea soodne".

Otsitakse head või parimat fotograafi, olgu siis pulmafotograafi, lastefotograafi, perefotograafi, stuudiofotograafi, portreefotograafi, loodusfotograafi, tootefotograafi; ja ka head või parimat fotostuudiot, fotosessiooni. Samuti otsitakse soodsat fotograafi, fotostuudiot, fotosessiooni. 

Kõige parema soovituse fotograafi kohta võid arvatavasti saada enda tuttavatelt, kui keegi on kasutanud mõne fotograafi teenust. Samuti jagatakse nõuandeid erinevates foorumites. Enda silm on aga kuningas - uurides erinevate fotograafide tehtud töid kodulehel, fotoblogis või facebookis, leiad kindlasti endale sobiva käekirjaga fotograafi.

Kõige huvitavamad otsingusõnade kombinatsioonid on siiski "hea ja soodne", "hea ja odav", "parim ja odavaim". Mul on tunne, et püüdes kahte äärmust kokku viia, saad tulemuseks mittemidagiütleva keskmise. Pigem võiksid keskenduda kas fotograafi tehtud töödele või siis ainult hinnale. Seades aga hinnakriteeriumi otsingu aluseks, püüa mitte eeldada kõige paremat ja kvaliteetsemat fototööd. 

Sama paralleeli saan tuua minu postkasti laekuvate päringute kohta. Ühest küljest on näiteks tootmisettevõttel häid tootefotosid vaja, et kaupa edukalt turustada. Teisalt napib vahendeid fotode tellimiseks.

Soodsama hinna pakkumine tähendab, et midagi tuleb teha vähem. Näiteks pildistada kiiremini või teha järeltöötlus vaid pealiskaudselt. Töö hinna saab nii küll soodsamaks, kuid paraku jääb ka tulemus lahjemaks. Nii saavutab ettevõte küll väikese kokkuhoiu, kuid kehvemate fotode tõttu jääb toodete müük sh eksport oodatust väiksemaks ja esialgne kokkuhoid hakkab hoopis kahjumit tootma.

 

Hoonete pildistamine

Ajakiri "Maja" tellis mult Uuemõisa Hoolekandeküla pildistamise. Küla oli just paari nädala eest Haapsalu külje all valmis saanud ja asukadki olid sisse kolinud. Nüüd oli kiiresti pilte vaja, et ajakirja ilmumiseks valmis jõuda.

Kiire võib ju olla, kuid vihmase ilmaga pole sellegipoolest arhitektuuri pildistamisel midagi peale hakata. Nii tuligi kõigepealt paar päeva sobivat ilma oodata. Pühapäeva hommik tuli peaaegu selge taevaga, niisiis asusin Haapsalu poole teele. Mida lähemale jõudsin, seda rohkem taevas pilve kiskus. Õnneks leidus pilverünkade vahel auke, millest päike läbi pääses.

Kohale jõudes leidsin eest pundi mõnusaid laudvoodriga maju otse merekaldal keset tuulist loopealset. Väikesed viimistlustööd olid veel hoos, samuti haljastuse rajamine ootas oma järge. Hoonete pildistamisele läks aega küll planeeritust veidi rohkem, sest päikeseliste hetkede ootamine võttis aega, siiski sain vajalikud pildid kätte.

Hoonete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHoonete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHoonete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHoonete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHoonete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHoonete pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa
 

Teeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal

2009. aastal korraldasin Pärnumaal ja Läänemaal majutusasutustele pildistamiskampaania. Läänemaal reageeris pakkumisele ainsana Teeristi Külalistemaja (!). Sellest ajast on meie koostöö aina edasi arenenud.

Kunagi olid seal paigas külalistemaja asemel hobusetallid. Hakkaja pererahvas ostis hooned ära, ehitas ümber ja kujundas kauniks puhkusepaigaks. Teeristi on suurepärane näide sellest, kuidas peaaegu tühjale kohale saab midagi tõeliselt vahvat luua. Küalistemaja sisekujundus on väga mõnus ja hubane, ning kogu mööblivalik väga hoolega tehtud.

Olen mitmel korral Noarootsis käinud ja Teeristi Külalistemaja pildistanud. Viimati sel talvel, kui nende turundusmaterjal vajas talvepilte. Plaan on taas minna pildistama kevade poole ja vaadata, milliseid pilte külalistemaja turundamiseks veel vaja oleks.

Fotokauge inimene võib mõelda, et ah, mis see pildistamine ikka on - lähed kohale, teed klõpsu ja nii need pildid sünnivad. Tegelikult on fotograafil pildistatava objekti olemusse vaja süüvida, objekti tundma õppida, luua side. Loomeprotsess kestab ajas. Nii teab fotograaf valida õiget kellaaega pildistamiseks, leiab üles objekti parimad omadused ja oskab need pildil välja tuua.

Kui majutusettevõte on teinud miljoniinvesteeringu taristu loomiseks ja sisekujunduseks, siis aitavad fotod kõike loodut nähtavaks teha. Kuidas klient teab teha valiku just sinu majutusettevõtte kasuks, kui ta ei näe, mida sa pakud?

Lisaks majutusettevõtte sise- ja välisvaadetele on hea pildistada ka pakutavad teenused ja inimesed, kes teenuste taga peituvad. Töötajate portreefotod kodulehe kontaktilehel kõnetavad klienti ja annavad aimduse, kes on loodu taga. Majutusasutuse töötajad tööhoos on samuti žanr, mida soovitan. Miks mitte pildistada kokka, kes lõunasööki valmistab?

Majutusasutuste omanikel soovitan tutvuda Võru- ja Põlvamaa majutusettevõtete uuringuga, mille koostas Annely Suvi. Uuringus analüüsib Annely ettevõtete kodulehti ja valmisolekut vastata infopäringutele. Tegemist on päris huvitava analüüsiga, millest on ehk ka teistel õppida.

Kui sul on soovi enda majutusasutus fotode abil nähtavaks teha, aitan sind selles heal meelel. Fotod aitavad sul sinu tooteid ja teenuseid müüa. Võta julgelt ühendust 53414678 või info@olev.ee. Arutame koos läbi sinu soovid ja võimalused ning leiame just sinu pakutava majutusasutuse jaoks sobivaimad lahendused.

Teeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Lilled: suvelilled.ee Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Lilled: suvelilled.ee Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Lilled: suvelilled.ee Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Lilled: suvelilled.ee Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Lilled: suvelilled.ee Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev MihkelmaaTeeristi Külalistemaja Noarootsis, Läänemaal Foto: Olev Mihkelmaa
 

Lepanina Hotell Pärnumaal

Päike käib juba kõrgemalt, õhus on soojust ja kevadet. Peagi avab uksed ka uueks hooajaks Lepanina Hotell. Põnevad kohtumised ja sündmused ootavad ees.

Kevadine värksenduskuur ootab ees talveks suletud olnud majutusasutusi. Tuppa lastakse soe kevadõhk, poleeritakse peeglid ja tehakse muid värkendustöid. Samamoodi on praegu viimane aeg üle vaadata enda majutusasutuse koduleht, trükised ja reklaambrožüürid.

Kindlasti viska pilk peale ka eelmistel hooaegadel tehtud fotodele. Kas need annavad sinu miljoniinvesteeringu edasi parimal viisil? Kas potentsiaalne klient leiab neis kutse broneerida öömaja?

Pildistasin paar suve tagasi Lepanina Hotelli. Parimad fotod tutvustavad hotelli siiani, kuid kindlasti vajaks ka nende pildipank täiendamist.

Lepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev MihkelmaaLepanina Hotell Pärnumaal Foto: Olev Mihkelmaa
 
Kuvan postitused 51 kuni 58. Kokku on postitusi 58
<< Esimesed < Eelmised 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-58 Järgmised > Viimased >>