Toodete pildistamine

Pärnumaal asuv Pakkpuit toodab saunatooteid. Nagu eesti ettevõtete puhul tavaline, läheb ka nende toodang ekspordiks ja kodumaale ei jää peaaegu midagi.

Kuigi pildistan tooteid sageli ka tehastes kohapeal, on fotostuudios oluliselt parem väiksemaid esemeid jäädvustada. Õnneks oli sel korral tegemist üsna pisikeste asjadega ja neid polnud väga palju. Seega laeti kaup tehases treileri peale ja toodi fotostuudiosse kohale.

Suurte tootepartiide puhul tuleb alati arvutada, milline lahendus on kõige optimaalsem. Üldiselt kehtib reegel: kui väike pakiauto jääb transportimiseks liiga väikeseks, on mõistlik stuudiotehnikaga kohapeale pildistama minna. Lisaks transpordikulule lisandub oht tooteid vigastada.

Eksporditurule sisenedes on tootefoto sageli ainus võimalus oma toodangut esitleda, kuna tootenäidiste saatmine igasse maailma otsa pole otstarbekas. Investeering heade piltide saamiseks võib olla üsna kulukas, kuid kahtlemata on head fotod edu eelduseks milleta võib projekt kergesti läbi kukkuda.

Pildistan tootefotosid heal meelel nii tehases kui fotostuudios. Olen märganud, et parimad tööd sünnivad siis, kui pildistamiseks on piisavalt aega ja ükski detail ei jää märkamata. Aitan sind heal meelel, võta julgelt ühendust 53414678 või info@olev.ee

Toodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev MihkelmaaToodete pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa