Ettevõtte peo pildistamine

Olen konverentse, pidusid, bankette ja vastuvõtte pildistanud Pärnus Strandis, Sugaris; Tallinnas Lennusadamas, Rahvusooper Estonias, KUMU-s, Kultuurikatlas, Rotermanni soolalaos, Tallinna Raekojas, ministeeriumites, konverentsihotellides ja mujalgi. Tavaliselt on need üritused väga rahvarohked ja pidulikud. Pidulikkus sõltub muidugi ürituse sisust ja inimestest, kes sinna on palutud aga ka sellest, kui hästi on sündmus ette valmistatud.

Hea ettevalmistuse peamine tunnus seisneb selles, et ürituse toimumise ajal pole korraldamist näha. Külalistele näib kõik sujuva ja voolavana. Niisugustel puhkudel on niiditõmbajateks väga kogenud organisaatorid, kelle olemasolust teavad vaid ürituse tellijad. Fotograafi töö on nende omast palju avalikum, kuigi ka minu eesmärgiks on võimalikult vähe tähelepanu pälvida.

Pildistades tuleb mul muidugi pildistatavate tähelepanu võita ja nendega natuke suhelda, kuid minu tööülesanded piirduvad siiski sündmuse põhjaliku jäädvustamisega. Sageli kasutan teleobjektiivi ja pildistan veidi kaugemalt. Nii väldin poseeritud kaadreid ja taban paremini sündmuse olemust.

Olen erinevate pidude, konverentside ja vastuvõttude kulgu hoolikalt jälginud. Peale pildistamise jääb ka korralduse poolest mõndagi silma. Kui korraldaja panustab sündmusesse piisavalt ressurssi ja kaasab oma ala asjatundjad, võib tulemusele peaaegu kindel olla. Raskemaks läheb siis, kui vahendite hulk ja kliendi soovid pole heas vahekorras.

Kui tellija soovib üritusel osalejatest grupipilti, siis tuleb korraldajal leida sobiv aeg grupipildi pildistamiseks. Selleks kulub olenevalt grupi suurusest 10-20 minutit.

Sageli panen peale üritust pildid üles oma kodulehe varjatud ossa. Statistika järgi on nende galeriide külastatavus väga suur. Peole fotograafi kutsumine on hea võimalus osalejate emotsioone veel peale ürituse lõppu üleval hoida. Eriti hästi toimib see firmaürituste puhul, kus paar järgmist nädalat peale galerii ilmumist on kontor mõnusat õhinat täis.

Kui otsid fotograafi konverentsile, vastuvõtule, banketile, firmapeole, suvepäevadele, võta julgelt ühendust 53414678 või info@olev.ee

Ettevõtte peo pildistamine Foto: Olev MihkelmaaEttevõtte peo pildistamine Foto: Olev MihkelmaaEttevõtte peo pildistamine Foto: Olev MihkelmaaEttevõtte peo pildistamine Foto: Olev MihkelmaaEttevõtte peo pildistamine Foto: Olev MihkelmaaEttevõtte peo pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa
 

Suvepäevade pildistamine

Kevad on ukse ees ja kaugel see suvigi enam on. Suvepäevade planeerimisega tehakse mõnes ettevõttes algust juba jaanuaris. Kindlasti leiab parima lahenduse ka nüüd.

Kõige esimesena tulevad mulle meelde seikluspargid Nõmmel, Otepääl, Valgerannas ja Roostal. Olen enamuses neist ronimas käinud, puulatvades turnimine pakub mõnusalt adrenaliini ja ühine tegevus lähendab seltskonda.

Roosta Puhkeküla korraldab sinu ettevõtte suvepäevad vahendades  ansambleid, peojuhte, näitlejaid, diskoreid, show-programme. Nagu nad oma blogis ise ütlevad "me saame oma külastajatele pakkuda alati toimivat puhkuseretsepti – kõik mugavused ja ei ühtegi kohustust!". Seega saab Roostal nautida nii seikluspargi mõnusid kui ka head muusikat, sööki ja miks mitte ka ilutulestikku.

Omalt poolt saan pakkuda nii fotoretke kui fotokoolitust. Eriti vahva on tellimuskoolitus töökollektiivile, kus on palju fotosõpru. Näiteks käime mõnel matkarajal pildistamas ja õpime fotokaamerat käsitlema ning vaatame hiljem valmud tööd üle. Eriti mõnus on seda soojal suveõhtul lõkketule ääres teha või projektor ja ekraan mererannale üles seada ja loodust nautida.

Kogu plaanitud suvepäevade programm on hea ka fotodele jäädvustada. Aitan sind suvepäevade pildistamisel ja pakun enda kodulehel mugavat fotogaleriid piltide vaatamiseks. Räägi mulle enda ideest, koos leiame parimad lahendused. Helista 53414678 või kirjuta olev@olev.ee.

 

Aastalõpupeo pildistamine

Minu kõige vahvam aastalõpupeo pildisamine oli kunagi Tallinna Linnateatris. Selles suures ja salapärases majade labürindis toimus kõikjal midagi põnevat. Peale teatrirahva võtsid peost osa ka teatri toetajad. Mitmel laval astusid üles erinevad kooslused teatribändidest estraaditruppideni. Uue aasta vastuvõtmiseks kogunes rahvas lavaauku, kus toimus võimas ilutulestik. Seal pildistamine oli tõesti puhas rõõm.

Kui soovid fotograafi enda ettevõtte aastalõpupeole pildistama, võta ühendust 53414678 või olev@olev.ee

 

Jõulupeo pildistamine

Jõulupidu on firma klassikaline aastasündmus, mille põhikomponentideks on söök, jook ja meelelahutus. Õhtujuht ja pillimehed on mõnusad jõulupeo kaaslased.

Hea idee on jõulupidu jäädvustada fotodele. Hea fotogalerii toimib nagu peopikendus, mis kannab positiivsed emotsioonid järgnevasse töönädalasse. Töötajatel on, mida vaadata ja omavahel muljetada, sellest vallandub uus energia, mida nad rõõmsalt töösse panustavad.

Meeskonna grupipilt on parim jõulukaart koostööpartneritele ja klientidele. Selleks saame korraldada väikese lavastuse avaras fotostuudios või vabas õhus midagi lõbusat ette võtta.

Firma laste jõulupidu

Kui sinu ettevõttes on töötajad, kellel on väikesed lapsed, siis firma laste jõulupeo korraldamine on üsnagi aktuaalne. Laste jõulupeo pikkus võiks olla maksimaalselt 3 tundi. See on piisav aeg, kus lastel jätkub huvi ja põnevust ning nad ei väsi ära. Mõned ideed laste jõulupeo atraktsioonidest:

 • mängutuba
 • lühike teatrietendus
 • mustkunstnik
 • kloun
 • jõuluvana ja päkapikk
 • jõuludisko
 • näomaaling
 • loomad ja figuurid õhupallidest
 • kostümeeritud tegelane: nt Pipi
 • jõulufilmi vaatamine

Ja mis on kõige väärtuslikum kink ettevõtte poolt lapsevanemale? Just, pilt lapsest:) Firma laste jõulupeo jäädvustamine ning ka lapsest portreepilt jõulukuuse all on armas paitus kallile kolleegile.

Aitan sind jõulupeo jäädvustamisel ja pakun enda kodulehel mugavat fotogaleriid piltide vaatamiseks.

Räägi mulle enda ideest, koos leiame parimad lahendused. Helista 53414678 või kirjuta olev@olev.ee.

 

Talvepäevade pildistamine

Talv pole kaugel ning kindlasti on sul juba tekkinud mõtteid, kuidas enda ettevõtte talvepäevad organiseerida. Loodetavasti sajab sel päeval laia lund. Kui pea on ideedest tühi, kuidas talvepäeva sisustada, siis siin on sulle mõned mõtted:

 • tõukekelgumatk
 • räätsamatk
 • fotojaht
 • seiklusmäng
 • mootorsaanimatk
 • suusamatk
 • reesõit
 • uisumatk
 • kelgutamine
 • snowtubing
 • mäesuusatamine
 • lumelauasõit
 • talvesafari

Pärast aktiivset tegevust on kindlasti kõhud tühjad ning aeg mõnusaks ja hubaseks õhtusöögiks mõnes puhkemajas või turisimitalus. Kohale võib kutsuda ka pillimehed, et tants jätkuks hommikuni. Õhtujuht on omal kohal. Majutuspaketi valiku korral saab ka silma looja lasta.

Meeleolukat talvepäeva on hiljem tore fotosid vaadates meenutada. Aitan sind talvepäevade jäädvustamisel ja pakun enda kodulehel mugavat fotogaleriid piltide vaatamiseks.

Kui seltskonnas on fotohuvilisi, korraldan meelsasti fotokoolituse ja fotomatka, samuti saan õhtut mõnusa fotojutu ja slaidiprogrammiga sisustada.

Räägi mulle enda ideest, koos leiame parimad lahendused. Helista 53414678 või kirjuta olev@olev.ee.