Perepildid Haapsalus

Vanade tuttavate juurde on ikka hea minna. Sel korral kohtusime Tallinna asemel Haapsalus. Viimati kohtusime, kui poisiklutt alles ema kõhus istus. Nüüd oli ta väljas ja jalad ka alla võtnud.

Suurte majade vahele peidetud majakese hoov sobis pildistamiseks päris hästi ja õhtuvalgus aitas ka kaasa. Ainult sellega tuli tavaperasest rohkem tegeleda, et nõukaaegsed kivikolakad vähem pildile jääksid.

Ega muud, kui uute kohtumisteni, ei tea kas samas linnas või mõnes uues kohas!

Kui soovid pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Perepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPerepildid Haapsalus Foto: Olev Mihkelmaa
 

Haapsalus pildistamine

1. märtsil 2012 toimus Haapsalu Gümnaasiumis Playback Show, mis keskendus tantsule. Konkurss oli mõeldud 1.-5. klassidele. Võitjaks tuli 4. klassi tüdrukute punt Kelly Clarksoni laulu "Stronger" jäljendamisega. Peaauhinnaks oli minu fotosessioon Haapsalu linnamaastikul.

Ühel soojal maikuu õhtul saimegi Haapsalu Kuursaali juures kokku. Minu suurt kogu nähes olid neiud alguses üsna kohmetud, kuid said sellest varsti üle.

Et keha hästi liikuma saada, panin nad kõigepealt hüppama. Kasutan seda nippi peaaegu igal fotosessioonil - nii fotostuudios kui õues. Loomulikult saab siis päris vahvaid pilte, kuid peamine mõte on ikka selles, et pinged maha võtta ja keha paremini liikuma saada. Peale sellist hüppeseeriat on palju lihtsam edasi minna ja kasvõi lihtne seismine tuleb palju paremini välja.

Kuna aega polnud väga palju, tegime võrdlemisi lihtsaid pilte, kus neiud kõik koos olla said. Suurema seltskonnaga on lihtsam fotokaamera ees olla. Seltsis ikka segasem ja lõbusam.

Haapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev MihkelmaaHaapsalus pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Haapsalus

Saladuskatte all ütlen, et tegemist ei olnud vaid fotosessiooniga Haapsalus vaid pulmapäeva sessiooniga :) Klientide sooviks oli, et seda päeva jäävad meenutama lihtsad pildid Haapsalu promenaadil. Pärast pildistamist läksid nad registreerimisele. Sama lihtsas riietuses nagu olidki, ei mingit suurt pulmakleiti ega pulmaülikonda. Lihtsuses peitub ilu!

Algselt oli plaanis pildistada ilusa ilmaga kevadpäeval aga nagu sellisel juhul vahel ette tuleb,  tibutas hoopis vihma ja päike oli pilve taga. Fotograafile on vihmane ilm põnev vaheldus, kuigi pildistatavad tavaliselt vihma ei oota. Kõik tahavad ikka päikesepaistet ja selget suvist ilma, kuid tegelikult on vihm palju huvitavam. Nii saimegi põnevaid kaadreid.

Olen juba pikalt unistanud, et saaksin ka vihmaga mõne fotosessiooni pildistada. Kui tuleks tõsist padukat, oleks see veel parem, näiteks suvise äikese ajal. Võibolla õnnestuks siis ka mõni välgunool pildile tabada. Kui oled just sellisest suvevihma sessioonist unistanud, anna julgelt teada. Ootame sobivat ilma ja teeme tõeliselt erilise fotoseeria. Siis on, mida vaadatada ja sõpradega jagada.

Palju õnne noorpaarile ja aitäh sessiooni eest!

Fotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Haapsalus Foto: Olev Mihkelmaa