Fotosessioon Salevere Salumäel

Mul on alati suur rõõm, kui saan kirja perelt, kes soovib pildistama tulla Lihulasse või Matsallu. Üks põhjus on ilmselt see, et ma ise jõuan pildistamise kohta vaid mõne minutiga kas kontorist või kodust. See asjaolu annab võimaluse pakkuda ka rohkem pildistamise aja valikuid. Teiseks on mul hea meel, et tullakse avastama enda jaoks uusi põnevaid kohti. Pärnu rannas ja Kadriorus on ilmselt paljud jalutanud. Kuid kas sa oled külastanud Matsalu rahvusparki, Lihula mõisamäge või Puhtulaidu?

Matsalu rahvuspargile leidub palju põnevaid paiku. Üheks selliseks kohaks on Salevere Salumägi, kuhu pere sõitis pildistama Pärnust. Oleme kohtunud mitmetel kordadel, enamasti Pärnus. Seekord sõitsid nad ise, et lisada pere fotoalbumisse 10. pulma-aastapäeva pilte.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Kui soovid edaspidi kursis olla blogipostitustega, liitu uudiskirjaga!

Vaata veel:

Fotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Salevere Salumäel Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Matsalu rahvuspargis

laupäev 16. september 2017

Pere fotosessiooni raames pildistasin ka paari, kuid tahtsin neist eraldi blogi teha, sest pildid said huvitavad ja omanäolised.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalu rahvuspargis, Salevere Salumäel Foto: Olev Mihkelmaa
 

Pere fotosessioon Matsalus

reede 15. september 2017

Kui lapsed on veel väikesed, on paljudel peredel traditsiooniks perega pildistamas käia. Kui lapsed on täiskasvanud, siis tegelikult on hea traditsiooni jätkata. Lisaks piltidele pildialbumis, jääb mälestuseks ühiselt veedetud päev. Ja mis võiks olla parem, kui ühine väljasõit Eestimaa loodusesse.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Pere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev MihkelmaaPere fotosessioon Matsalus, Salevere Salumäel Foto: Olev Mihkelmaa
 

Piknik fotosessiooniga Lihulas

neljapäev 30. juuni 2016

Lihulas elades olen juba ära harjunud, et pildistamiseks istun autosse ja sõidan kõigepealt tund või poolteist ning asun siis kaameraga tegutsema. Ma justkui ei pane seda ajanihet enam tähelegi, sest ka Lasnamäelt Mustamäele jõudmiseks võib umbes sama aeg kuluda. Seda enam on mul hea meel, kui pealinna pered võtavad aja maha ja tulevad ise minu juurde Lihula mõisamäele kõndima ja peavad piknikku või ronivad linnusemüüridel. Isegi discgolfi saab mängida ja samal ajal pildile jääda.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Puhtulaiu muinasjutumetsas

neljapäev 30. juuni 2016

Kas haldjad või metsavaimud on olemas? Vanarahvas on seda uskunud ja Puhtulaiul põlispuude all karulaiguvaibal kõndides pole raske seda uskuda. Puhtu on tõesti väga eriskummaline paik nii oma ajaloo kui looduse poolest.

Igal aastaajal võib sealt suurepäraseid elamusi saada, kuid maikuine karulaugu aeg on minu jaoks aasta suursündmus. Midagi nii suurejoonelist peab lihtsalt ise kogema ja muidugi pildistama. Pere- või pulmapilte saab seal samuti aastaringselt teha ja tulemus jääb ühtaegu ilus ning metsik või metsikult ilus.

Puhtulaid asub Virtsu lähedal ja on tegelikult poolsaar. Kui satud Saaremaale minema, varu paar tundi ja käi sealgi uudistamas. Praegu on tegemist poolsaarega ja üle mere sõita pole vaja.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Puhtulaiul Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Lihulas

pühapäev 26. juuni 2016

See on päris äge, kui saan võtta kontorist kaamera ja astuda mäest üles mõisa juurde ning olengi fotosessiooniks valmis. Lihula linnusemäel ja mõisa ümbruses leidub palju häid pildistamiskohti. Lihula ümbruseski võib päris mitu ringi teha enne, kui kõik head pildistamiskohad kasutatud saavad.

Tegelikult ongi Matsalu kant Tallinnast, Haapsalust ja Pärnust just parajal kaugusel, et väike õhtune väljasõit teha, käia mõnel matkarajal ja perepildistamine ka ette võtta. Ootan kõiki külla!

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Lihulas Foto: Olev Mihkelmaa
 

Salumäel pildistamas

reede 16. oktoober 2015

Valisin välja mõned õuepildid, sest tihastel on juba kevadised laulud ja lumega paistab asi samuti ühel pool olevat. Pildistamiseks sobib looduslik keskkond suurepäraselt. Valgust ja õhku on õues kordades rohkem kui stuudioseinte vahel.

Matsalu kandis leidub mitmeid häid pildistamiskohti nagu piltidel olev Salevere salumägi, Keemu sadama ümbrus, Puhtulaid ja kadakased rannakarjamaad. Varsti muutuvad ilmad jälle kevadisemaks ja linnud jõuavad lõuna poolt tagasi Läänemaale.

Ehk peaksin hakkama pakkuma pakette, mille hulka kuuluks nii pildistamine kui ka matk kevadises looduses? Pean selle üle veel mõtlema, aga pildistada saab Matsalu kandis kindlasti ja looduselamus on samuti kindlustatud.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Looduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev MihkelmaaLooduses pildistamine Matsalus Foto: Olev Mihkelmaa
 

Fotosessioon Matsalus

reede 08. november 2013

Õues pildistamine on vahva. Eriti siis, kui kõik head asjad omavahel kokku satuvad: mõnus koht, õige kellaaeg, sobiv ilm, teemakohane riietus ja toredad inimesed.

Sellele pole enam midagi lisada, võib-olla ainult seda, et piltidel olev perekond sai fotosessiooni auhinnaks .... Naiskodukaitse fotokonkursil.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Fotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev MihkelmaaFotosessioon Matsalus, Keemul Foto: Olev Mihkelmaa
 

Matsalu rahvusparki pildistama

reede 25. jaanuar 2013

Kutsun sind Matsalu rahvusparki pildistama. Matsalu aasta kõrghetked on kevadel ja sügisel, kuid ka suvi ja talv pakuvad palju avastamis- ja pildistamisrõõmu.

Allolev fotosessioon toimus Suitsu jõe ääres, kus asuvad kalurionnid. Aastate eest oli terve Suitsu jõe kallas sarnaseid kalurionne täis. Vaiksetel õhtutel hõljus kalurite lõkkesuits jõe kohal, nii saigi jõgi endale nime.

Praegu hõljub enamasti hoopis udu jõe kohal, kuid ka see on väga kaunis vaatepilt. Oma romantika on sellel paigal kahtlemata olemas. Sammaldunud katustega kalurionnid on veel eriti uhked, kuid ümbruses leidub teisigi häid pildistamiskohti.

Romantilisi pilte saab muidugi ainult siis, kui pildistatavad ise on vastavas olekus. Olga ja Allan sobisid sellesse keskkonda väga hästi.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Matsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev MihkelmaaMatsalu rahvuspargis pildistamine Foto: Olev Mihkelmaa
 

Pildistamine Keemul, Matsalus

kolmapäev 01. august 2012

Linnuvaatlus Matsalus on mõnus perekondlik ajaviide. Matsallu sõidetakse kaugemalt ja tullakse ka lähemalt. Üks vahva linnutorn asub Keemu sadamas, kust kevadeti ja sügiseti avaneb suurepärane vaade lindude rändele.

Fotosessioonid Matsalus hetkel veel nii populaarsed pole kui linnuvaatlus, kuigi Matsalu rahvuspark ja selle lähiümbrus pakuvad lummavaid pildistamiskohti. Vahelduseks Kadriorule või Pärnu rannale, tule hoopis Matsallu peresessioonile. Lähme Suitsu jõe äärde, Keemu sadamasse või Salevere Salumäele pildistama.

Kui soovid Lihulas või Matsalus pildistada, kirjuta info@olev.ee!

Vaata veel:

Pildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev MihkelmaaPildistamine Keemul, Matsalus Foto: Olev Mihkelmaa