Haapsalu uued pildistamiskohad pulmapäeval

Haapsalu on klassikaline pulmalinn just neile, kes selleks päevaks privaatsust otsivad. Pildistamiskohad on samuti klassikalised: rannapromenaad, linnus, vanalinn ja raudteejaam. Kahtlemata on need kohad väga head ja iga noorpaari jaoks alati uued. Sellest hoolimata olen hakanud otsima uusi võimalusi ja teistsuguseid paiku, mida valikusse lisada.

Eelmisel hooajal avastasin enda jaoks Paralepa metsa, kus leidub nii klassikalist männikut kui ka segametsa ja lausa võsaseid kohti. Lisaks avastasin sealt lähedalt veel ühe vahva tuletorni otse roostiku serval, millest ma varem midagi ei teadnud.

Sinna langeb just mõnus õhtuvalgus ja päike loojub otse merre. Niikaua me seal noorpaariga ei viibinud, et loojangut pildile püüda ja see võimalus jääb kellelegi teisele järgmiseks korraks. Päris lähedal asub veel üks avastamata tuletorn, mida olen ainult kaugelt näinud. See on palju kõrgem ja süngem, aga kindlasti põnev.

Pulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaPulmafotod Haapsalus Foto: Olev Mihkelmaa