Käisin fotograafi juures

neljapäev 10. mai 2012
Teema: Fototurg
Autor: Fotograaf Olev Mihkelmaa

Käisime jaanuaris perega stuudios pildistamas. Tol korral jäi Maiduga jutt, et teeme veel ühe portreesessiooni talvises lumemöllus. Aeg lendas ja pildistama läksime hoopiski kevadise tuuleiiliga. Lisan nüüd siis pildid ka enda blogisse:)

Igal fotograafil võiks endast mõni pilt või fotosessioon olla. Muidu juhtub nii nagu kingsepaga - teistel on jalatsid jalas, kuid kingsepp käib ise paljajalu. Samas on hea näha, kuidas kolleeg asjale läheneb ja ennast pildistatava rolli asetada. Siis on lihtsam enda pildistatavaid mõista.

Tänud Mait!

Foto: Mait Jüriado

Fotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait JüriadoFotograaf Olev Mihkelmaa Foto: Mait Jüriado