Sügisene pulmasessioon Haapsalus

Mis teha, kui ilm on tuuline ning vilu aga suvehõngulisi pilte oleks sellegipoolest vaja? Ega siis jää muud üle, kui tuleb lihtsalt teha nägu, et ilm on soe ja mõnus. Kahekümneviiendal novembril paistis seis just selline olevat. Termomeeter näitas mõnda soojakraadi ning soojendava päikese asemel puhus tuul.

Otsustasime noorpaariga sellest mitte välja teha ja ikkagi lühikese kleidi ning pintsaku väel pildistada. Mul endal oli muidugi oludele vastav riietus. Pikad püksid, kampsun seljas, talvejope veel peal, villane müts ning villased käpikud. No natuke ikka oli külm, aga elasin selle üle. Iga tühja asja pärast ei tasu ju ometi viriseda. Peale abiellumist on küllalt aega soojas toas olla.

Sügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev MihkelmaaSügisene pulmasessioon Haapsalus Foto: Olev Mihkelmaa