Klientide tagasiside

Ettevõtjad ja avalik sektor

Taavi kirjutas


Tänan suurepärase koostöö eest eesistumise ürituste pildistamisel. Tõeliselt professionaalne ja usaldusväärne partner!

Janne kirjutas


Kõik pildid on alla laetud. Aitäh, väga ilusad :)

Signe ja Antti kirjutasid


Pildid sobivad ja oleme rahul!

Oksana kirjutas


Tänan kena töö eest!

Õie kirjutas


Suured tänud Teile! Väga-väga ilusad pildid on, kindlasti pöördume Teie poole ka järgmisel korral.

Meelis kirjutas


Sain pildid ka kätte ja need on suurepärased!

Terje kirjutas


Pildistamine meeldis, sõbralik ja abivalmis fotograaf arvestas kliendi soovidega. Pildid on kvaliteetsed, kohe näha, et profifotograaf on asja kallal olnud :) Tänu uutele piltidele saime paremaks muuta firma kodulehe ning nüüd on võimalik piltidele klikkides avada suur ja ilus foto :)

Anu kirjutas


Pildistamise protseduur oli suurepärane. Fotograaf Olev oli väga sõbralik, võttis maha pildistamise krambi oma vahetu suhtluse ja olekuga. Teine kogemus on ka vanade fotode digitöötlus - ka see tuleb Olevil super hästi välja ning tänu sellele on meie bürool Pärnu kõige ilusam ajaloolise väärtusega panoo seinal.

Pildid on väga ilusad ja kvaliteetsed, soovitame soojalt fotograaf Olevi teenust kõigile! Siin ei ole küll kohta, kus kiita assistent Merlet, kuid tahaks veel eraldi ära märkida, et eriti kiire asjajamine ja korralduslik pool (vastab kiirelt ja alati heas tujus). Kokkuvõtteks - Olev ja Merle on supertiim!

Meeli kirjutas


Esimene kokkupuude oli fotograafiga ettevõtte kodulehe jaoks personali pildistamine. Pildistamine oli sujuv ning fotograaf jättis nii hea mulje, et otsustasime ka ühise suvise sündmuse tarbeks teda pildistama kutsuda. Pildid on väga ilusad ja oleme igati pakutud teenusega rahul!

Kristjan kirjutas


Super fotograaf! Kõige sõbralikum ja toredam oma ala asjatundja, keda üle pika aja nägin siin Eestis! Tööd teeb väga professionaalselt ja hästi. Temaga koos on hea objekti pildistada ja koos viibida. Väga vastutulelik, arusaaja ja kannatlik inimene. Jäin väga rahule ja olen tänulik! Soovitan edaspidi kõigile tema teenuseid! :)

Maria kirjutas


Kui tekkis plaan minna kogu meie kollektiiviga mõnda moodsasse lauta ja lasta end seal üles pildistada, sai Olevist kohe üks meie esimesi valikuid. Temaga kohtumise järel oli selge, et see igati avatud olemisega ja sõbralik mees, kelle positiivseid soovitusi ja näidistöid internet täis on, sobibki meile suurepäraselt.

Oleviga on väga lihtne koostööd teha. Ta suudab motiveerida ka kõige negatiivsemalt meelestatud “modelle” kaameraga flirtima, laveerib edukalt erinevate võttepaikade ja kümnete pildistatavate vahel, pidades meeles isegi nägusid ja nimesid; töötab mossitamata ebamugavates tingimustes, suudab palju asju iseseisvalt ära otsustada, suhtleb pidevalt sinu kui kliendiga, andes nõu ja pakkudes vajadusel abi ning kõige lõpuks toimetab sinuni personaalse kujundusega plaadi, täis ootusi ületavaid fotosid. Aitäh, Olev! Järgmine kord ei ole enam küsimustki, millise fotograafi poole pöörduda.

Maria
DeLaval OÜ

Noorpaarid

Jaanika kirjutas

Suur aitäh piltide eest!

 

Pildistamine ise oli meeldiv ja huvitav kogemus mulle. Pildid on kenad ja aitasid selle päeva taaselustada :)

Birgit ja Hannes kirjutasid

Suur tänu kaunite piltide ja video eest! Video oli suur üllatus. Võttis kenasti meie imelise päeva kokku :)

Sandra kirjutas

Googeldasin ja avastasin blogist ilusad pildid ning mõnusa jutu. Nägin kohe, et tunneb asja ja on ühtlasi ka väga tore inimene! Lisaksin veel, et äärmiselt vastutulelik! Soovitan!

Mari kirjutas

Suur aitäh piltide eest! Väga ilusad! :)

Siiri kirjutas

Pildid olid väga kenad ning hea on neid ikka ja uuesti jälle vaadata. Suur tänu imeilusa fotosessiooni eest! :) Kindlasti soovitan Teid ka sõpradele.

Liina ja Arno kirjutasid

Jäime piltidega väga rahule, eriti meeldisid viimased õitseva puuga pildid.

Jaana ja Indrek kirjutasid


Tere, saime plaadid kätte. Suuuuuuured tänud, oleme ülimalt rahul ja õnnelikud! Teeksime sulle ühe suure kalli. Sa oled lihtsalt nii super ja külaliste poolt tuli ka nii palju kiidusõnu, et muil oli ikka nii lahe fotograaf. Sinu pildid on lihtsalt kunstiteos ja need kõnetasid meid südamepõhjani. Suured tänud, et olid nõus meiega seda päeva jagama. Palju jõudu ja jaksu sulle seda tööd ikka edasi teha veel palju aastaid.

Karin ja Reigo kirjutasid


Saime teie saadetud DVD ilusti kätte. Suur tänu teile meeldiva koostöö ja imeilusate piltide eest. DVD kujundus on SUPER! Kindlasti kohtume tuleviku fotosessioonidel!

Lembi kirjutas


Kiitus fotograafile meie pere poolt! Tõsiselt ilusad pildid:)

Marielle kirjutas


Saime pildid kätte ja need meeldisid väga. Olev tegi väga head tööd, suur aitäh ja kiitus talle! Julgeme teda kõigile oma sõpradele-tuttavatele soovitada.

Kaia kirjutas


Pildid käes ja oleme väga-väga rahul. Veelkord suur aitäh, pildid on tõesti suurepärased ja kui peaks tulevikus olema soovi olulisi sündmusi jäädvustada, siis pöördume KINDLASTI Olevi poole ja soovitame teda ka teistele. Meeldiv inimene, suurepärane fotograaf ja tulemus on fantastiline. TÄNAME!

Kairit kirjutas


Reedel jõudsid pulmaraamatud meieni ja jäime raamatutega rahule. Oleme tänulikud ilusate pildikogude eest :)

Nüüd saame need vanematele ka edasi kinkida.

Katarina kirjutas


Super fotograaf. Tänan sind ilusate pulmapiltide eest! Kõik külalised olid ka sinust vaimustuses.

Meie kaunis päev 16.06.2012
Katarina ja Rein

Andres kirjutas


Täname teid põnevusest kiljuva abikaasa ja väga kenade piltide eest Haapsalus.

Kairit kirjutas


Täna koju jõudes leidsime ümbriku koos plaadiga postkastist :) Nii ilus plaadikujundus! Väga ilusad pildid on, suur aitäh Olevile nende eest. Oleme väga rahul. Soovisime ilusaid pilte ja just need saime ka, tõesti suurepärane. Hoolimata kõigest sellest, mis tol tähtsal päeval nihu läks või vastupidiseks osutus, õnnestus Olevil väga paljud pildid nii teha, et me ise sel hetkel pildistamist ei märganudki. Hästi vaba ja sõbraliku suhtumisega fotograaf. Julgeme soovitada kõigile teistelegi. Rohkelt ilusaid ja õnnestunud pilte ka edaspidiseks. 

Järgmiste piltideni...
Lugupidamisega Kairit ja Tanel

Triin kirjutas


Saime pulmafotod kätte ja väga-väga meeldivad. Vaatame neid muudkui
uuesti. Suured tänud! Tervitades, Marek ja Triin

Madli kirjutas


Tänud sulle Olev!
Sinuga oli tore, lihtne ja vaba, oled ikka hea kannatusega! Päeva merel tegid sa meie jaoks veel unustamatuks, ikka ja jälle vaatan pilte, mis sa osavalt kokku tegid! Suurepärane! Head fotojahti

Margid kirjutas


Tänud Olevile väga ilusate pulmapiltide eest! Meie tundsime pildistamise ajal ennast väga mugavalt ja ka väikesed kraagid poisid said pildile jäädvustatud ilma igasuguse pingutuseta. Tänud!

Ingrid kirjutas


Erilised tänud Olevile, kes jäädvustas meie kauni pulmapäeva. Oleme tehtud tööga väga rahul ja kindlasti kohtume me veel.

Pered

Madli kirjutas


Pildid on lõbusad, saime kohe mõnuga naerda.

Merle kirjutas


Me oleme piltidega väga rahul, just see mida soovisin :)

Suured tänud Teile ja järgmiste kohtumisteni!

Kristiina kirjutas


Pildid on lõbusad ja ilusad.

Raimond kirjutas


DVD on käes ja piltidega oleme väga rahul. Meeldiva üllatuse pakkus juba DVD kujundus. Suured tänud teile ja kindlasti soovitan teie teenust ka sõpradele.

Jane kirjutas


Pildid on väga toredad ja meeleolukad, isetehtutega ei anna võrreldagi. Suur-suur tänu, kogu pildistamise protseduur oli väga meeleolukas ja sündmus meeldejääv (eriti tänu piltidele) :)

Jelena kirjutas


Saime pildistamise seeria endale kingiks :) Tahtmine  professionaalse fotograafi juurde sattuda oli suur, aga kuna kogemus puudus, siis veidi pabistasin, et kas ikka pildid ilusad tulevad. Tänaseks on pildid käes - super ilusad! Suured tänud!

Eleri kirjutas


Saimegi eile pildid kätte, suured tänud! Lisaks sellele, et juba CD ise on nii kena ja eriline, on ka pildid imeilusad! Seega, veelkord suured suured tänud pildistamise ja ilusate piltide eest! :)

Marju kirjutas


Suur tänu! Väga vahvad pildid on. Kõik osalejad on vägagi rahul.

Andris kirjutas


Suured-suured tänud Olevile meie pere poolt ilusate hetkede jäädvustamise eest.

Päikest ning kevadet soovides,
Astrid&Aile&Andris

Viivika kirjutas


Tahame tänada Olevit ilusate piltide eest.

Suured tänud!!!!

Tiina kirjutas


Pildid on väga-väga ilusad, huvitavalt pildistatud. Olen nii rahul, et Teid pildistama kutsusin.

Mariann kirjutas


Saime pildid täna kätte. Jäime piltidega väga rahule. Suur tänu fotograafile.:)

Diana kirjutas


Saime pildid kenasti kätte ja jäime nendega väga-väga rahule. Soovime meie pere poolt tänada suurepärast fotograafi Olevit. Igaljuhul edaspidi kasutame ainult Teie stuudio teenuseid ja kindlasti soovitame oma sõpradele/tuttavatele!

Signe kirjutas


Pildid saabusid täna ja suur tänu tehtud töö eest. Kõik olid rahul!

Külli kirjutas


Saime pildid kätte ja nüüd on kõik asjaosalised neid ka näinud ja kõik on väga rahul, kuna tulemus oli väga hea. Suured tänud selle toreda tüdrukuteõhtu eest ja loodame edaspidigi kohtuda.

Liis kirjutas


Suur-suur aitäh Olev!

Oleme piltide üle väga õnnelikud ning need on ilusad ja muhedad. Tore on see, et pilte on kahes suuruses, internetti riputamiseks ja ka piltidena välja laskmiseks. Valisime juba pildid välja, mis leiavad tee meie kodu seinale.

Võtame ühendust kui kõhubeebi otsustab ilmavalgust kaema tulla :)

Jätka samas vaimus!
Liis & Andres

Evelyn kirjutas


Täname Olevit väga sõbraliku ja lõbusa fotosessiooni eest! Saime fotod DVD peal kätte: meeldiv üllatus oli näha, et ka DVD tegemisega oli vaeva nähtud - minu ja mu õe pilt oli mustvalgena sinna, DVD peale, trükitud. Lisaks veel eraldi tegi Olev vähendatud suurusega pildid, mida saaks internetti panna ning veel - osad pildid on tuunitud mustvalgeks ja osad ka antiikseks. Üldse oli hea meel, et nii palju pilte saime oma kätte, mitte et fotograaf valib vaid mõned 6-10 tk, mis saadab ja kõik.

Oleme piltidega väga rahul! Tore päev, toredad 1,5h tundi meie elust:) On plaan ka lähitulevikus oma elukaaslasega fotosessioonile tagasi tulla!

Päikeselisi tervitusi saadavad õed: Evelyn ja Anniki!

Kristi kirjutas


Oi, väga rahul oleme ja soovitame teid ka kõigile tuttavatele. Kindlasti tuleme veel teie juurde pildistama kui laps on veidi kasvanud. Väga - väga rahul oleme :)

Liina kirjutas


Suur , suur aitäh Olev, sest pildid on väga ilusad, oleme väga rahul :)

Silja kirjutas


Suured tänud, et jäädvustasid meie emotsioonid sedavõrd ilusalt!

Heldy kirjutas


Pildid on käes, mitu korda lapatud:) Raske on ilmutamiseks mõistlikke valikuid teha, aga küll me hakkama saame:):)

Ma ei teadnudki, et me õega oleme isegi veidi sarnased, neilt piltidelt sain teada.

Oleme väga rahul ja näeme kindlasti veel!

Krista kirjutas


Suured-suured tänud imeilusate piltide eest. Oleme väga rahul. Samuti meeldis see, kuidas oli plaat juba kujundatud.

...ja pildid on juba paberkandjale ümber tehtud, vaja vaid albumisse panna :-))

Kairi kirjutas


Jäime fotodega väga rahule! Oli väga meeleolukas sessioon, kus kõik meie kaasas olnud pereliikmed said ennast vähemalt korra elus staaridena tunda :-)

Marika kirjutas


Käisime 9. mail Tallinnas pildistamas ning jäime kaaslasega väga rahule. Kuna see oli meie esimene fotosessioon, siis esialgu oli ikka kohmakas olla ja usun, et see on normaalne. Kohmakus paistis ka esimeste pildide pealt välja.... kuid mida aeg edasi, seda paremaks enesetunne ja pildid läksid. Seega lõpptulemus on 5+ ning kui kunagi veel plaanis midagi sellist ette võtta, siis tuleme kindlasti tagasi.

Suured tänud igaljuhul, saime oma fotoalbumisse rea ilusaid hetki.

Tiivi kirjutas


Saime kenad fotod perealbumisse ja vanavanematele jagamiseks. Just nii, nagu lootsime :) Vähem oluline ei ole ka see, et meie muidu häbelik tütreke tundis fotograafi seltsis end kohe mugavalt, andes julgelt tere-käe ja öeldes oma nime.

Katrin kirjutas


Oleme fotograaf Olevi ja piltidega väga rahul ;) Kutsusime fotograafi pilte tegema oma maakoju. Pildid tulid vahetud ja vahvad, teistmoodi... Meie pere väikseim liige on kolmene, seega krapsakas ja püsimatu. Olev leidis ka temaga "ühise keele" ja saime mitmeid toredaid pilte. Pole veel jõudnud pilte välja printida. Mõte on ikka mõned seinale riputada, meenutamaks üht toredat suvepäeva ;) Nii, et koostöö on veel pooleli...

Jõudu-jaksu Sulle, Olev! Loodan, et Su töö pakub Sulle endale sama palju rõõmu, kui meile, keda pildistad ;)

Annabel kirjutas


Minu arust oli väga tore elamus, kuna enne ei olnud kunagi fotosessioonist osa võtnud. Väga mõnus hubane ja vaba õhkkond oli, nii et mingisugust krampi pildistamise ajal peale ei tuleks. Mina jäin küll väga rahule ja fotod tulid ka imelised. Aitäh! :)

Daisy kirjutas


Väga positiivne kogemus - kartsime esimest korda, et äkki ei tule välja või ei oska jne jne, aga fotograaf oli väga rõõmsameelne ja suutis nii pingevaba õhkkonna luua, et tulemus oli super. Pildid veelgi paremad - ei teadnud et nii head kaadrid tulid, aga tõesti ainult kiidusõnad. Tuleme kindlasti veel!

Kadri kirjutas


Rääkisin sõpradele, et isegi kui sealt häid pilte ei tule, siis laheda emotsiooni fotosessioonist saime igatahes. Nii, et suur tänu Sulle! Vaba õhkkond, mille Sa imehästi lõid, on kliendi pildistamiseks avanemisele ülioluline.

Saime eile pildid kätte ja need on väga toredad. :) Tänud Sulle!

Svetlana kirjutas


Kui sain oma pildid kätte, kohe tahtsin Teile kirjutada, et väljendada oma tänutunnet. Praegu aeg on käes, et teha seda. Pildid mulle väga-väga meeldisid ning mis on tähtis minu jaoks veel on see, et piltide tegemine Teie stuudios oli mugav (selles mõttes, et häbitunne polnud nii suur, nagu võiks olla =)). Olen imerahul ning otsustasin, et kindlasti tulen Teie stuudiosse taas tagasi, et teha uusi pilte. =) Suured tänud!

Jaanika kirjutas


Suurepärane fotograaf ja väga uhked pildid! Jäime väga rahule! :)

Anu kirjutas


Suur suur aitäh tohutult ilusa ja meeldejääva pildistamise eest :) Väga vinge kogemus oli :) Jäime perega väga rahule! Tahaks juba nii väga pilte näha, loodame, et tuli ikka midagi head ka välja :D

Suured tänud, Anu perega :)

Ehk kohtume järgmine aasta jälle ;)

Krista kirjutas


Sain just pildid. SUPER! Mind hämmastas, kuidas fotograaf jaksas olla iga kliendiga nii positiivne, lakkamatu energia :) Ja tänu sellele on ka kinniste inimeste puhul tulemus väga-väga hea. SUUR aitäh toreda tunni ja vahvate piltide eest!

Epp kirjutas


Ohhoo, no väga rahul oleme tulemusega! Koostöö sujus nagu näha.

Teinekord taas, kui mõtleme mõne idee, mida teostada, seniks lahedat töövaimu jätku ning suve ootust.

Ly kirjutas


Mulle väga meeldis, et kohe stuudiouksest sisse astudes üritas fotograaf lastega tuttavaks saada ja nad ennast vabalt tundma panna. Umbes pool tundi hiljem tõdesime, et lapsed tunnevad ennast vahest liigagi vabalt, erinevatest ideedest neil ja fotograafil puudust ei tulnud:) Kuid meil oli lõbus ja fotograafil vist ka...

Pildid on ilusad ja mõnusalt ausad, täpselt sellised me olemegi! Väga meeldivad ka stuudiomelu pildid.

Tore fotograaf, soovitasin teistelegi:)

Eha kirjutas


Saime sel nädalal pildid kätte ja need tegid meid väga rõõmsaks. Nii palju erilisi- ilusaid-lahedaid-huvitavaid pilte mõlemast sessioonist (nii perepiltidest kui kolme sõbranna piltidest). Panin mõned pildid ka facebooki üles, need on tõelised hitid seal.

PALJUPALJU tänu. Väga hea töö.

Liina kirjutas


Täna saabusid cd stuudiopildid! Vastupidiselt tavapärasele kriitikameelele tunnustas meie väike pere kogu ürituse ja tulemuse väga kordaläinuks :) Suurimad tänud!!!

Birgitta kirjutas


Saime pildid kätte ja juba FB-s ülevalgi... oleme kõik sillas, isegi mehed:) Lihtsalt super töö....suur kummardus!! Saate meie kaudu kindlasti mitu uut klienti...

Maili kirjutas


Annan teada, et tänase postiga laekus meile cd stuudiopiltidega.

ISSAND KUI LAHEDAD!!!!!!!!!!!
Vau! Vahva! Nii äge! Jess! Aitäh!

Igatahes nüüd edvistan ja näitan sugulastele-tuttavatele ja kõik kiidavad.

Kati kirjutas


Olen tulemusega väga rahul. Piltidelt pole arugi saada, et beebi 80% ajast jorises. Edu edaspidiseks ja lennukaid ideid! :)

Maili kirjutas


Käisime 19.02 pildistamas. Mõtlesin natuke kiita ka kokkuvõtteks. Väga huvitav kogemus oli, polnud enne niimoodi stuudios käinud. Abikaasa oli alguses enne sessiooni vähe skeptiline, et ei tea, mida seal küll nii väga teha on ja milleks üldse, aga tagasi kodus hõõrus temagi rahulolevalt käsi. :)

Fotograafina soovitan Olev Mihkelmaad teistelegi.

Vesta kirjutas


Lühidalt: väga rahul. Mul oli eelkõnelejatega sama mure, et kas laps (6.a) hakkab tujutsema pildistamisel ja kas mehel on viitsimist poseerida. Kõik aga lahenes imehästi tänu fotograafile. Pildid on meeleolukad ja ilusad. Piltidele sai salvestatud ka väike neljajalgne pereliige, kellega Olev samuti imehästi toime tuli.

Maire kirjutas


Käisime pildistamisel minu äsja aastaseks saanud poja, mehe ja viimaseid päevi minu kõhus oleva beebiga. Seltskond missugune!!! Fotograaf oskas hästi suhelda ringi sibava lapsega ja isegi minu mees (teda oli väga keeruline pildistamisega nõusse saada) oli lõpuks väga rahul ja poseeris mõnuga. Fotod tulid ilusad, meeleolukad ja loomulikud.

Minu jaoks oli ka väga oluline, et  kõik pildifailid saab hiljem endale ilma lisatasuta ja fotosid juurde teha on võimalik igas fotoilmutuses. Nimelt, mõneski fotostuudios saab paberfotosid tellida ainult samas stuudios või tuleb pildifail välja osta lisatasu eest ja hinnad on müstilised!!

Kokkuvõttes jäin väga rahule ja soovitan teistelegi.

Sünnipäevalised

Pille kirjutas

Suur, suur tänu teile ägeda sünnipäevapeo eest! Pildid on väga vinged. Meile väga meeldivad ja lapsed ka rõõmustasid. Lihtsalt super!

Aitäh!

Janika kirjutas


Suur tänu! Väga palju toredaid hetki.

Signe kirjutas


Pildid on väga toredad ja mõnusalt emotsioone kajastavad.

Lastele meeldis väga, seega täname!!

Karin kirjutas

Saime pildid kätte ja kõik väga hästi!!

Sünnipäevalaps ütles, et fotograaf „ületas igasugused ootused“!!! Nad jäid igal juhul väga rahule!!

Täname teid! Kõik oli super!!

Kui kunagi tahame veel pilte teha, siis võtame kindlasti ühendust! Seniks soovime kõike head!!

Liisa kirjutas


Pildistamine oli suurepärane! Minule ning mu söbrannadele meeldis väga! Pildid olid vapustavad! Järgmine kord, kui on ka pilte vaja, pöördun Teie poole.

Maris kirjutas


Pildid saime kiiresti kätte ja jäime väga, väga rahule. Mitte ainult piltidega vaid ka fotograafiga, kes oskas lastega kontakti saada ja nad muutusid vabamaks ja loovamaks.

Suured, suured tänud Teile ja loodame peatselt jälle Teie teenust kasutada.

Gina kirjutas


Lapsed jäid laupäeval väga rahule, oli vahva sünnipäev. Aitäh teile.

Rita kirjutas


Pildid saime kätte ja oleme nendega väga rahul - ilusad ja lõbusad. Lapsed ütlesid, et Oleviga oli lahe pildistada. Suur tänu talle!

Triinu kirjutas


Saime pildid kätte ning need said hiljuti ka peokülaliste jaoks netiavarustesse üle laetud. Nii meile kui külalistele pildid väga meeldivad, osa pilte on ikka väga efektsed! Suur tänu meie pere poolt!

Helen kirjutas


Saime pildid kätte ja jäime väga rahule nii peoga kui piltidega.

Ka kõik tütre sõbrannad olid fotosessiooniga väga rahul.

Jane kirjutas


Täname Olevit väga laheda sünnipäevapeo eest 15. septembril! Vastuvõtt oli väga sõbralik, fotosessioon hästi lõbus ja pildid ilusad. Sünnipäevalaps arvas, et see oli tema elu parim sünnipäev:)

Aime kirjutas


Pildid olid suurepärased nii sünnipäevalapse, külaliste, meie pere kui ka kõigi teiste arvates - tegime piltidest alustuseks albumi ja seda lehitsetakse usinasti siiani.
 
Tänan Olevit laste "sulatamise" ja heade piltide eest! Ehkki stuudios tundus, et paar last jäid piltidelt tagasihoidlikult välja, oli plaadile saanud valikus igast külaliselt piisavalt pilte.
 
Täname veelkord ja loodame sessiooni korrata (vähemalt oma perega) nii umbes aasta möödudes.

Koolitustel osalejad

Epp kirjutas


Olen koolitusega väga rahul! Sain palju uut infot ning fotograafia baasteadmised. Nüüd ei ole muud kui hakata harjutama, et peas tekiks kiiremini seosed, mis seadistustega mingis olukorras pilti teha tuleks. Muidugi õppisin ka enda kaamera nuppe tundma ning ka tükikest Photoshopist.

Mai-Liis kirjutas


Täname koolituse eest, sai nii mõndagi kasulikku kõrva taha pandud :)

Eva kirjutas


Suured tänud nende väheste tundide eest, milles mul õnnestus osaleda. Saadud kogemused on hämmastavad ja Sina ise koolitajana - Super. Kindlasti kasutan võimalust järgmisel hooajal Sinu tundidest osa võtta, kui see mul vähegi võimalik on ja soovitan Sind soojade sõnadega oma sõpradele ning ka uutele alustajatel :)

Päikest Sinu tegemistesse

Katrin kirjutas


Matsalus oli vahva fotokoolitus. Suured tänud Olevile ja Merlele. Sain uusi teadmisi. Kaunist aega teile ja kohtumisteni!

HELISTA VÕI KIRJUTA

+372 5341 4678

info@olev.ee