BRONEERI

HELISTA VÕI KIRJUTA

+372 5341 4678

info@olev.ee

Fotograaf Olev Mihkelmaa

Kõige esimesed pildid tegin aastal 2000. Kaks aastat (2002-2004) veetsin Tallinna Sidekoolis fotograafiat õppides. 2010. aastal jätsin kõik teised tegemised kõrvale ja keskendusin ainult pildistamisele. Edasi läks elu aina põnevamaks, tegelen üha rohkem tehnoloogiaettevõtete ja avaliku sektori asutustega. Sõidan mööda Eestit ringi ja kiikan üle piiri põhja poole. Päeva võin alustada Tallinnast ja õhtuks läbi Narva Tartusse jõuda.

Kõige rohkem pildistan Tallinnas ja veedan suure osa oma ajast ratastel, 60 000 läbitud kilomeetrit aastas on päris kena number. Eesti pole liiga suur selleks, et mööda tehaseid, konverentse või ehitusfirmade objekte sõitmine märkimisväärne küsimus oleks.

 

Koordinaator Merle Mihkelmaa

Kui Olevile meeldib pildistada, siis minule meeldib planeerida. Tegelen jooksvate kliendipäringutega ja panen kliendi jaoks kokku hinnapakkumise, lepin kokku pildistamise aja ja koha, et kliendil oleks olemas kõik vajalik info.

Panen kokku Olevi töögraafiku. Hoolitsen selle eest, et Olevil oleks olemas pildistamise päevadel kõik vajalik - klientide kontaktid, objektide asukohad ja et tööpäevad jookseksid kellaajaliselt kenas rütmis.

Aitan Olevil hallata kodulehte ja facebooki fännilehte, toimetan fotoblogi tekste ja infokirja. Jälgin, et raamatupidajal oleks info nii sissetulevate kui väljaminevate arvete kohta. Ühesõnaga - koordineerin.

 

Pere-ettevõte Poanse OÜ

Poanse OÜ on pere-ettevõte. Poanse on väike küla Läänemaal, kus asub Olevi esivanemate talu, meie lapsed on talu kaheksas põlvkond. Need pildidki pildistas Krista Kõiv seal.

Hetkel elame ja töötame põhiliselt Tallinnas.

Me abiellusime 2008. aastal. Ühel õhtul tuli Olev Merle juurde ja ütles, et ilma kaamerata ta enam olla ei saa. Nii ta ostiski kaamera, mille ostusumma lubas tagasi teenida. 2010. aastal loobus Olev palgatööl käimisest, pühendus ainult pildistamisele ja nii lõime OÜ.

Samaaegselt ettevõtte käivitamisega oleme tegelenud pere loomisega. Meie peres kasvab neli poega. Meie jaoks on väga oluline töö- ja pereelu ühildamine. Fotoäri seda võimaldab. Loe lähemalt intervjuust Lihula Teatajale.

Fotograaf Olev Mihkelmaa
Koordinaator Merle Mihkelmaa
Olev ja Merle Mihkelmaa
Olev poegadega
Merle poegadega
Mihkelmaa pere