BRONEERI

HELISTA VÕI KIRJUTA

+372 5341 4678

info@olev.ee

Kas sul on 10 000 tundi aega?

teisipäev 14. detsember 2021
Teema: Fototurg
Autor: Fotograaf Olev Mihkelmaa

Just nii palju aega peaks kulutama, et õppida mõni uus amet ning viia end selles heale tasemele. Lisaks võib kuluda sama palju aega, et end uues valdkonnas üles töötada ja jõuda soovitud sissetulekuni. Kui palju aega kulub aga turul püsimisele?

Uute ametite omandamine käib lainetena. X aasta eest soovisid kõik olla tordimeistrid. Käsitöötordid ja nende valmistamine muutusid tohutult populaarseks. Paljudele tundus, et nii saab lihtsalt raha teenida. Vähesed võtsid paar tundi arvutuste tegemiseks millist mahtu ja käivet oleks vaja äraelamiseks. Valdav osa tordimeistritest on praeguseks lõpetanud.

Sotsiaalmeedia võidukäik x aastat tagasi sünnitas fotograafide buumi. Iga kolmas inimene hakkas perefotograafiks, sest iga normaalne pere vajas sotsiaalmeedia jaoks ilusaid perepilte. Tänaseks on ka see trend stabiliseerunud ja perepilte tehakse kordades vähem kui varem.

Praegu räägitakse rohkem finantsvabadusest, mis tegelikult on igapäevane töö enda investeerimisportfelli haldamise ja kasvatamise vallas. Tööandja puudub, vabadus ilmselt samuti.

Iga trendi laineharjale asub palju katsetajaid, kes loodavad uuel viisil elus edasi jõuda. Eesmärgile jõuavad neist vähesed.

Kas sul on 10 000 tundi, et mõni täiesti uus oskus omandada ja see täiuslikkuseni lihvida?

 

✅ Kutsu mind pildistama

- - -> Helista +372 5341 4678
- - -> Kirjuta info@olev.ee