BRONEERI

HELISTA VÕI KIRJUTA

+372 5341 4678

info@olev.ee

Mis on minu fotoalased eesmärgid?

teisipäev 16. november 2021
Teema: Fototurg
Autor: Fotograaf Olev Mhkelmaa

Kui väljendada klassikalisel viisil, peaks igal ettevõtjal olema missioon ja visioon. Kaks ilusat lauset, mille sisu väljendab igati pühendumist kliendi heaolule. Millegipärast tundub mulle, et selliste loosungite aeg hakkab mööduma. Kardetavasti ei võta neid lauseid puhta kullana ei kirjutajad ega lugejad.

Niisiis, mis on minu kui fotograafi tegelikud eesmärgid?

Kõigepealt tahan ma pildistada, see tõesti meeldib mulle.

Soovin endale liikuvat ja mitmekülgset elu, mis ei kordaks end päevast päeva tuima järjekindlusega. Fotograafina saan seda endale lubada.

Soovin kohata uusi inimesi ja nendega koos midagi põnevat ette võtta. Sellist võimalust pakub mulle iga klient. Enda poolt annan tema käsutusse kõik oma oskused ja teadmised. Koos saame luua uut väärtust ja lahendada turunduslikke väljakutseid. Piltide tellija inspireerib mind tegutsema.

Teen tööd, et iga järgmine projekt õnnestuks eelmisest paremini. Pildid peavad olema paremad, ajakasutus efektiivsem ja koostöö kliendiga läbimõeldum.

Nojah tore on, aga laiem eesmärk?

Laiem eesmärk on realiseerida enda edevust. Mulle pakub naudingut näha enda pilte oluliste ettevõtete kodulehtedel, sotsiaalmeedias ja suurtel välireklaamitahvlitel. Neil hetkedel tunnen, et olen enda tööga midagi saavutanud.

✅ Kutsu mind pildistama

- - -> Helista +372 5341 4678
- - -> Kirjuta info@olev.ee