• 10+ aastat kogemust
  • 500+ ettevõttega koostöö
  • 2100+ pildistatud projekti
  • 200+ tehtud fotokoolitust

KUTSU MIND PILDISTAMA VÕI KOOLITAMA

HELISTA VÕI KIRJUTA

+372 5341 4678

info@olev.ee

Fototeenused

Fotod ettevõtjatele, avalikule sektorile ja turundajatele


Ettevõte vajab veebi, trükisesse, ettekandesse tehtud tööde referentspilte, tootefotosid, töötajate portreesid ja meeskonnapilte. Konverents, kliendiüritus, ettevõtte juubel, suvepäevad, jõulupidu vajab pildistamist. Uusarendus, müügi- või üürikinnisvara vajab kinnisvarafotosid. Hotelli, korteri, turismitalu tutvustus vajab värskeid pilte kodulehele, Booking.com ja Airbnb.com lehele. Tootmisettevõttel on eesmärgiks näidata oma võimekust ja seadmeid tööstusfotodel.

Kõige eelmainitu pildistamisega tegelengi viimastel aastatel. Peamiselt teen koostööd Tallinna ettevõtetega. Sellest hoolimata liigun pidevalt üle kogu Eesti ja kaugemalgi. Fotograafi töö on väga liikuv. Sõidan läbi ettevõtte harukontorid, tehased ja referentsobjektid Narvas, Rakveres, Tartus, Pärnus, Haapsalus. Fotograafi töö nõuab logistilist meisterlikkust, et olla õigeks ajaks õiges kohas. Aknaid, uksi, mööblit, tooteid valmistatakse ja paigaldatakse kõikjal. Tihti avastan uusi paiku ja ettevõtteid, mille olemasolust mul aimugi polnud.

Varem jäädvustasin rohkem perefotosid ja pulmi. Täna pakub erakliendiga töötamine toredat vaheldust ärikliendi projektidele. Kui tellimus tuleb, pildistan hea meelega. Tihti kohtan samu inimesi sünnipäeval, konverentsil, ehitusobjektil või suguvõsa kokkutulekul.