BRONEERI

HELISTA VÕI KIRJUTA

+372 5341 4678

info@olev.ee

2021 kokkuvõte

teisipäev 28. detsember 2021
Teema: Fototurg
Autor: Fotograaf Olev Mihkelmaa

Kriisid algavad ja lõpevad, kuid praeguse elukorralduse muutumist pole veel näha. Uue normaalsusega kohanemine on ainus loogiline valik.

Eelmine aasta kulus arusaamiseks, et muutus on toimunud. Lõppev aasta aga läks uute sihtide seadmisele ja tegelikule kohanemisele. Küllap järgmisel aastal hakkab kogu ühiskond üha suurema hooga edasi liikuma ning värskeid ideid ellu viima.

Minugi aasta märksõnadeks on uus algus ja kohanemine.

Aasta algas üsna vaikses tempos ja kulges läbi erinevate pildistamise projektide kuni suve keskpaigani. Teine poolaasta kujunes särtsakamaks ja mitmekülgseks. Kohtusin uute inimestega ja värskendasin vanu tutvusi. Varasemate aastate rütm aga endisel kujul ei kordunud. Uued projektid tulid töösse täiesti ootamatutel hetkedel.

Kevadel otsustasin uuesti kooliteele minna, et enda fotograafia oskustele värsket pilku ja kunstilist vundamenti lisada. Nii olengi septembrist alates Pallases koolipinki nühkinud ja end sealses fotoosakonnas väga õnnelikuna tundnud.

Kõige tähtsam uus algus sai reaalsuseks aasta kõige pikemal päeval, kui sündis Liisa - meie esimene tütar, keda neli vanemat venda pikisilmi ootasid. Täna laseb meie neiu juba mööda tuba ringi ja püüab kõigi tähelepanu. Teist nii armsat tüdrukut pole kogu maalimas.