Fotokunst ja tööstus
Tööstuses on korrektsed tehnilised seadmepildid ammu kinnistunud standard. Need täidavad oma praktilise eesmärgi, kuid sageli jääb neis puudu eristumisest. Kui visuaal on liiga sarnane konkurentidega, võib ettevõtte tegelik võimekus ja investeeringu mastaapsus jääda vaataja jaoks lihtsalt üheks järjekordseks tehniliseks detailiks.
Oma töös olen teadlikult pakkunud kunstilisemat lähenemist, kus kohtuvad kaasaegne tootmine ja fotograafi loov vaade. Olen alati tootmisest vaimustunud olnud ning soovinud läheneda masinatele ja seadmetele mitte ainult dokumenteerivalt, vaid kunstilise huviga.
Fotokunst ja tööstus saavad kokku punktis, kus eesmärk ei ole pelgalt info edastamine, vaid visuaalse mõju loomine. Selline lähenemine aitab ettevõttel turul eristuda ja jääda meelde ka kogenud partneritele.
Kui teie ettevõte on teinud olulisi investeeringuid ja soovite neid näidata viisil, mis päriselt kõnetab, saame koos läbi mõelda, milline visuaalne keel teie eesmärke kõige paremini toetab.
Tekst: Olev Mihkelmaa
Vaata veel:
