Aitäh sulle soovituse eest!

Uued kliendid jõuavad väga tihti minu juurde läbi soovituste. Olen kellelegi pildistanud, ta on tööga rahule jäänud ja annab mu kontakti edasi. Soovitusturundus töötab praegu minu kasuks rohkem, kui kunagi varem.

Tänan kõiki, kes mu töid armastavad ja kes mind on soovitanud! Tänu teile saan teha seda, mida armastan.

Errit Kuldkepp Foto: © Olev Mihkelmaa
Errit Kuldkepp Foto: © Olev Mihkelmaa
Oleviga ristusid meie teed juba ajal, mil töötasin Pärnu Haigla turundusspetsialistina. Aastaid oli tema ametlikuks fotograafiks suurematel sündmustel ning meie omavaheline suhtlus oli alati mõnus ja sõbralik.


Oleviga mööduvad fotosessioonid pingevabalt ja mängleva kergusega, hõlpsalt tekitab ta tunde, et kõik on hästi, kiiret pole ja ehedad hetked saab tabatud muretult. Tegemist on professionaaliga, kes teeb oma tööd hingega ning toob inimeses välja parima.

Tänan siiralt veelkord Olev ning loodan, et Sinu juurde leiavad tee paljud ägedad inimesed, kes oskavad Sinu tööd hinnata ja väärtustada.

Errit Kuldkepp
Asutaja ja brändisaadik
Positively Inspiring Lifestyle
Blogipostitus pildistamisest

Kristjan Kiil Foto: © Olev Mihkelmaa
Kristjan Kiil Foto: © Olev Mihkelmaa


Oleme metallilõikusele spetsialiseerunud ettevõte Sauel. Oma turundustöös seisame sageli väljakutse ees, kuidas esitleda enda lõigatud elutuid metallitükke sellisena, et need pilku tõmbaksid. Koos Oleviga leidsime lahenduse ja mängides valguse, varju ja vormiga sai Olev meie metalldetailid ilusti pildile. Olev teeb oma tööd suure rõõmu ja pühendumusega. Soovitan.

Kristjan Kiil
Müügijuht / juhatuse liige
FinEst Steel

Mart Mägi Foto: © Olev Mihkelmaa
Mart Mägi Foto: © Olev Mihkelmaa

Olevi oskus on jäädvustada inimeste isikupära ja emotsioone nii elavalt ja loomulikult. Tema fotod on tõeliselt inspireerivad ja mõjuvad. Aga veel enam tuleb hinnata kaasajal fotograafi oskust lugeda inimest kellest pilt tehakse. Minu iga kohtumine Oleviga on kui kokkusaamine hea vana sõbraga, Olevi oskus sulatada ja luua vaba õhkkond hetkega on tõeline klass omaette. Seega, kohtumine Oleviga toob alati lisaks headele piltidele ka hea tuju!


Mart Mägi
Omniva juhatuse esimees

Andres Huul Foto: © Olev Mihkelmaa
Andres Huul Foto: © Olev Mihkelmaa
Kiire, hea kvaliteediga fotod ja teenus.

Andres Huul

Anti Orav Foto: © Olev Mihkelmaa
Anti Orav Foto: © Olev Mihkelmaa


Pikk 2h fotosessioon võib olla väsitav, kuid Oleviga oli see kohtumine kus sisuka ja meeldiva jutuajamise käigus said soovitud pildid tehtud. Oma asjatundlike küsimustega suutis ta luua pingevaba õhkkonna. Tõeline proff! Soovitan Olevit kindlasti.


Anti Orav
LinkedIn

Elly Karjam Foto: © Olev Mihkelmaa
Elly Karjam Foto: © Olev Mihkelmaa


Olev Mihklemaa on väga hea silmaga fotograaf, kes teeb mida armastab ja see kiirgab fotodest välja. Ta tegi minu majutusest ja perest väga tabavalt ausad fotod, sain palju komplimente ja kliente juurde. Aitäh!

Elly Karjam
Elly Kodumajutus Kihnus


 Lev Rubinstein Foto: © Olev Mihkelmaa
Lev Rubinstein Foto: © Olev Mihkelmaa
Olev on teinud mulle elu kõige parimad pildid :)

Lev Rubinstein

Gerry Konnov Foto: © Olev Mihkelmaa
Gerry Konnov Foto: © Olev Mihkelmaa


Väga kiidan Oleviga koostööd! Suhtumisest, suhtlemise ja ideegenereerimisest kuni lõpptulemuseni. Rõõm oli teha koostööd sellise professionaaliga! Aitäh!

Gerry Konnov
gerrykonnov.com

Oksana Boiko Foto: © Olev Mihkelmaa
Oksana Boiko Foto: © Olev Mihkelmaa


Väga meeldiv ja ladus koostöö nii väiksemate kui ka suuremahuliste fotosessioonide korral. Fotosessioonidel suudab Olev luua vaba ning julgustava atmosfääri, kus avanevad ka kõige häbelikumad persoonid. Eripärana võiks välja tuua head silma ruumide pildistamisel. Soojalt soovitan.

Oksana Boiko
Turundus-ja kommunikatsiooniosakonna juhataja
AS Lääne-Tallinna Keskhaigla

Gert Viira Foto: © Olev Mihkelmaa
Gert Viira Foto: © Olev Mihkelmaa

Erakordne fotograafiline kogemus! Olevi oskus jäädvustada meie tehase dünaamikat ja sügavust on lihtsalt hämmastav. Ta mitte ainult ei tabanud olulist hetke, vaid tõi esile ka meie tootmise ilu ja keerukuse.

Olevi professionaalsus on silmapaistev – ta oli täpselt õigel ajal õiges kohas ning tema loov lähenemine tõi esile unikaalsuse, mida me oma ettevõttes väärtustame. Ta oli äärmiselt vastutulelik ja suhtles meie meeskonnaga suurepäraselt, tagades sujuva koostöö.

Suur tänu Olevile silmapaistva töö eest!

Gert Viira
MD Viimsi
AQ Lasertool

Risto Talv Foto: © Olev Mihkelmaa
Risto Talv Foto: © Olev Mihkelmaa

NOTE Pärnu OÜ on tellinud Olevit töötajate pildistamiseks.

Minule üldiselt ei meeldi piltidele jääda. Väike nali Oleviga ning kaob nähtamatu barjäär. Olev tajub mind hästi ning saab aru, kui pinged maas. Usun, et nii on kõigi inimestega.

Kuulates meie töötajaid, siis jäime teenusega rahule, saime kvaliteetsed portreepildid. Lisaks oli väga mugav, et Olevil olid kõik asjad kaasas ja saime kiirelt üles seada fotonurga. Olev ise pilte tehes suhtleb inimestega, püüab hoida tuju üleval ja maha võtta seda nö pildistamise või esinemise krampi. Tekitab hubase õhkkonna.

Risto Talv
MD
Note Pärnu

Tõnis Vellama Foto: © Olev Mihkelmaa
Tõnis Vellama Foto: © Olev Mihkelmaa

Hea on töötada professionaaliga, kellel on olemas kõik vajalik tehnika ja lisavalgused, mida on vaja isegi valgustite pildistamisel. Ja kannatlikkust aina uuesti katsetada, ikka õige tulemuse saavutamiseks.

Tõnis Vellama
Disainer
SEOS Valgustus

Tõnis Keel Foto: © Olev Mihkelmaa
Tõnis Keel Foto: © Olev MihkelmaaOleviga koostöö on alati meeldiv olnud ning ta on osanud leida nii toote- kui ka referentspiltide puhul õige nurga ning toonud välja selle, mida me näha tahame.

Tõnis Keel
MD
Mikroonik

Eero Kotli Foto: © Olev Mihkelmaa
Eero Kotli Foto: © Olev Mihkelmaa


Oleviga on lihtne ja hea koostööd teha, sest ta:

  • tunneb oma kaameraid ja teab, mis pildile tegelikult ilmub;
  • on täpne tulekul ja lubatud tähtaegades;
  • kuulab ja nõustab klienti ning
  • järeltöötlus on tasemel.

Eero Kotli
Kotli
embakumba
The Art Desk

Eero Jürgenson Foto: © Olev Mihkelmaa
Eero Jürgenson Foto: © Olev Mihkelmaa


Olevi fotosessioonid on protsessina huvitavad, selles on alati palju improvisatsiooni ja arutelu. Ta oskab jõuda tulemuseni, mis on vaba üleliigsest . . . vormi ja valguse tunnetamiseni. 

Eero Jürgenson
Disainer
embakumba
The Art Desk

Airi Freimuth Foto: © Olev Mihkelmaa
Airi Freimuth Foto: © Olev Mihkelmaa
Minul ja Saku Lättel on olnud Olev Mihkelmaaga suurepärane koostöö - peamiselt toodete ja töötajate pildistamisel. Olev on üks parimaid tootefotograafe, kellega olen koos töötanud. Olev jälgib hoolega, et tooted oleksid hästi presenteeritud; ta näeb vaeva ja pingutab, et igale detailile tähelepanu pöörata. Olev ei pea paljuks mõtlemast kolm sammu ette, et kvaliteet oleks tagatud nt. kui tarvis kuivatab fööniga vihmapiisku, kui tarvis on tal kaasas puuder. Lisaks, kui teha pikaajalist koostööd, siis jälgib Olev, et aastast-aastasse oleks fotodel sama kvaliteet, sama taust, samad varjud jne. See on kunst omaette!


Airi Freimuth
turundusjuht
Saku Läte

Merle Mihkelmaa Foto: © Olev Mihkelmaa
Merle Mihkelmaa Foto: © Olev Mihkelmaa

Ma mäletan selgelt seda päeva, kui Olev ütles, et tema enam fotokaamerata olla ei saa, et tema ostab uue digikaamera, mille summa tundus üüratu. Mina seadsin tingimuseks, et ta teenib selle raha tagasi. Nii sündis meie ettevõte.

Ma olen paljudel kordadel küsinud Olevilt, miks ta tahab olla fotograaf, kui ta võiks töötada kellena iganes, sest tal on nii palju huvisid ja oskuseid. Fotograafia on tõesti tema kutsumus.

Täna on mul lihtne Olevi fototeenust turundada ja müüa, sest tal on imeline fotoportfoolio. Olev teeb oma tööd pühendumuse ja kirega andes iga fotoprojekti juures endast parima selle hetke teadmiste ja oskuste juures.

Merle Mihkelmaa

Broneeri

  • Kirjuta info@olev.ee
  • Helista +372 5341 4678